Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel hogy...

Dep25 kérdése:

Előfordult már valakivel hogy éjszaka egy ismerősével álmodott majd másnap kiderült hogy egy hete meghalt?

Figyelt kérdés
Ma este azt álmodam hogy egy régi osztálytársammal beszélgetek ami elég furcsa mert nem szoktam vele álmodni és ma délután azt a hírt kaptam hogy egy hete meghalt.Veletek előfordult már hasonló?

2014. febr. 11. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A macskám és egy alom kölyökcica volt amivel álmodtam. Nem egy hete voltak halottak hanem aznap este haltak meg. Koràn lefeküdtem és amikor felébredtem egy másodperc múlva hallottam az éles nyávogást(még sötét volt, éjszaka). Mindegyik meghalt. Szívinfarktus vagy szétharapta a kutya. Ott sírtam mert egészen pici korom óta ezekhez az állatokhoz kötődök a leginkább. Ez hasonló a tiédhez. És részvétem!
2014. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!