Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lucifer. Mit jelent az, hogy...

Lucifer. Mit jelent az, hogy luciferiánus szellem (hozzáállás)?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy konkrétan mik is a "luciferiánus hozzáállás" motivációió, jellemzői, milyen látható jelei vannak világunkban - ...értem ezalatt pl. a reklámokban, videoklipekben , filmekben megjelenő szimbolikát.


Ez, hogy "Lucifer": szerintem egy "nagy jelkép" és szimbolikus alak.



2014. febr. 15. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az árulókat vizsgáld meg, akik pénzért elárulják az embereket. Kiválóan lehet látni miből-mivé válik egy ember ilyen megszállás alatt.
2014. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egy kis szimbolika:


[link]


Még annyit:

valóban létezik egy (átélhető és megtapasztalható) beavatás,

viszont a beavatás elfajult fél-, ál-változatai is léteznek.

2014. febr. 15. 10:50
 3/20 A kérdező kommentje:

"Kiválóan lehet látni miből-mivé válik egy ember ilyen megszállás alatt."


-Fejtsd ki, légy szíves, bővebben, mert nem igazán értem, amit írsz!

2014. febr. 15. 10:51
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem kell kifejteni, fogd a Bibliát olvasd el Máté Evangéliumának utolsó pár fejezetét.


De a saját környezetedben lévő embereket is, ha megfigyeled, vagy visszaemlékszel, tökéletesen látni az egészet.


Nincs új a nap alatt szokták mondani, a sátáni sémák ugyan azok mint 2000 éve, csak a személyek változnak.A Bibliában az összes megnyilvánulási formáit tartalmazza sátánnak. Csak most az adott személyt akit megszáll nem x-nek hívják, hanem y-nak.

2014. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mai Jób-okat is találsz, nem is keveset. Akik ki vannak kérve általa.


Nem csak a gonoszok, a jó sémák is léteznek.

2014. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A luciferiánus szellemet roppant könnyű felismerni... arra lennék kíváncsi, hogy mi a fő ismertetőjegye?
2014. febr. 15. 11:19
 7/20 anonim ***** válasza:

6 Minden instrukciót megadtam ahhoz, hogy siker koronázza a kutatásodat. Ha érdekel, utána mész, ha nem, akkor itt kérdezősködsz, aztán, hogy jó választ kapsz-e a többiektől?

Igy viszont ha utána jársz, és a kutatás örömét és gyümölcsét magad szakítod le, az sokkal többet ér, mint ha valaki a megoldást oda nyomja az orrodra 1 szóban, mert igy még a folyamatokat sme ismered meg, hogy már kezdeti megnyilvánulásában felismerd azt a szellemet, akihez neked "szerencséd" van egy emberi megnyilvánulás alapján.

2014. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
sem
2014. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te a divat sátánistákról beszélsz azok szerepelnek a videoklipekben, reklámokban, stb. céljuk a lázadás minden ellen vagy csak annak a látszatát akarják kelteni direkt csinálnak ehhez hasonló reklámokat, filmek stb. az egész csak figyelemfelkeltés vagy feltűnési viszketegség.
2014. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Jó kérdés.

Az egyik csoport (rendszer ellenes stb) lázadókból áll és közben sátánistának nevezi magát, a másik meg ezeket vadássza mert nekik a rend a fontos a lázadók meg csak a káosz megtestesítői, és ugyancsak a sátánista jelzővel vannak megbélyegezve. Az igazi kérdés szerintem az hogy sátánista=luciferiánus vagy külön fogalmak melyeket más csoportok használnak?

2014. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!