Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan változtatta meg életed...

Hogyan változtatta meg életed a 22-ei Viking világvége?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy bespejzoltál mint dec 21-én ? Mondván özönvíz vagy ufó invázió lesz? Vagy spirituálisan felkészűltál imákkal, beavatásokkal és csikjában várod 22-ét?
2014. febr. 20. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi az hogy csikjában?
2014. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyártattam egy kamionnyi "Túléltem a Viking világvégét" pólót. 23-án jó pénzért eladom az összeset.
2014. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
December 21-e is úgy telt, mint minden másik nap, ezt meg végképp letojom, mert még csak nem is hallottam róla. De nem is érdekel:)
2014. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt a vikinges valamit most hallom először, a decemberi is biztos jól jött pár boltnak, mikor rohantak bevásárolni ( mert tuti volt pár ember aki komolyan vette ). Ha nagyon sűrűre akarják venni, úgy legalább minden évre 2-3 világvége, akkor lehet nekem is kéne boltot nyitni, aztán az ilyen alkalmak előtt jól feltölteni a konzervkészletet, hadd vigyék. :D
2014. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dehogy spájzoltam be, ha jön a világvége, akkor mi értelme felvásárolni a boltot?

Az életem sehogyan nem változtatta meg, fáradt vagyok és nehéznek érzem magam napok óta, azt sem tudom hányadika van.

2014. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra, hogy nem vagyok elmebeteg, sehogyan sem hatott rám, mint ahogyan az össze korábbi világvéges sem.
2014. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 *Nekomimi* ***** válasza:
Dec. 21.-én sem spájzoltam be, meg előtte sem. Én csak sajnálni tudom azokat az embereket, akik elhiszik ezt a sok marhaságot... Így is elég baj, hogy pénztelenség van, stresszelünk nap mint nap azon, hogy másnap mit fogunk enni, erre még pluszba jó sokan bestresszelnek ezeken a világvégeken.
2014. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nos igen, bár az is csoda, hogy egyáltalán az ilyen ezotériás dolgokra még sokan adnak 2014-ben, régen a középkorban, stb. még érthető volt, mivel amire nem tudtak tudományos magyarázatot adni, azt elintézték a természetfeletti magyarázattal, de mára...
2014. febr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Meghasonlottam a világban, mert alaposan lepontoztak egy ilyen viking világvégés kérdésnél. Asszem holnaptól nem járok fel ide, ha lesz világvége, ha nem :(
2014. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

minek az?!

vettem milka csokit:d

várom Lokiékat :'D

2014. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!