Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem furcsa ez a sok jel a...

Nem furcsa ez a sok jel a Viking világvégére?

Figyelt kérdés
Nem a két partra vetett óriáshalra gondolok ezzel mint gyanús egybeesés. Hanem, hogy nagyon nagy tél előzi meg azt. Erre mit lehet mindenhol olvasni? Amerikában milyen hideg van már szinte rekord + mindenidők legnagyobb tele jön + megállhat a golfáramlat. Ez az egyik fura része. A másik az, hogy hiába mondják a 2012-s hülyeséget. Mert ott az szándékos volt. Nézzük csak: Előre beharagozták évekkel, a tv beszélt róla, 2 film kijött ezzel a storyval. Bunkereket értékesítettek azok miatt akik ebben hittek. Pénz pénz pénz. + figyelem elterelés. Rendben 2012 szándékos bunda volt. Na de ez? Alig 1 hónap és itt van február 22 és csak mostanában van róla hír neten. Se tv nem foglalkozik vele, se film nincs belőle. (jó az utóbbi nem olyan nagy dolog) De még csak alapja is van. A 2012 dolognál eleve nagyon közhely volt minden "bizonyíték" Itt meg kapásból itt van a golfáramlat megállás és a nagy tél.

2014. jan. 8. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
"befagy a golf-áramlat" ez jó:D
2014. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem van benne valami. Ha pl.: ha én 500 évvel ezelőtt a jövőbe láttam volna, akkor biztos az amcsi hideget láttam volna először, mivel azt nyomják mindenhonnan.
2014. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Adj kérlek 5-6 tetszőleges adatot, s levezetek neked belőle bármiféle katasztrófát.
2014. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Amerikában nem először van hideg, a golf áramlat nem fagy be, egy partra vetett "óriás hal"-nak meg nem tudom mi köze van bármihez is.


Mindegy, ezt is hagyni kell, hogy lecsengjen, aztán február 23.-n kezdődhet az új mondjuk sumér világ vége őrület.

2014. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

"nagyon nagy tél előzi meg"


Amerikának valamivel erösebb a tél, mint szokott, viszont Európában meg éppen hogy semmi tél sincs, sokkal melegebb az idö!!!

Honnan veszed, hogy éppen Amerika lenne a mérvadó és nem Európa?

2014. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A nagyon hideg telünk lesz című rovatok szerintem magyarul vannak ergo Európában fog bekövetkezni nemde?

Amúgy meg ahol írták, hogy megáll a golfáramlat ott az egész földre vonatkozó hatást emlegettek nem csak Amerikára.

2014. jan. 8. 12:56
 7/13 A kérdező kommentje:
Az óriás hal dolog meg a Viking legendában van. De az a része mint említettem hülyeség. Azoktól eltekintve viszont a többi ijesztő.
2014. jan. 8. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

"A nagyon hideg telünk lesz című rovatok szerintem magyarul vannak ergo Európában fog bekövetkezni nemde?"


Igen, csak a gond ezzel az, hogy MOST EUrópában van kimondottan enyhe tél - tehát Európára semmikßeppen sem igaz.


"Amúgy meg ahol írták, hogy megáll a golfáramlat ott az egész földre vonatkozó hatást emlegettek nem csak Amerikára."


A Golf-áramlat meg NEM áll meg, ezért hülyeség az egész.

2014. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen egy jel sem utal a viking világvégére. Ezt ki álmodta?


A Fimbulvetr, mint az Asgard isteneinek végső harcát (Ragnarök) megelőző nagy tél, a jövendölés szerint három évig tart soha nem látott hideggel. Három évig nincs nyár az egész Földön, melynek következtében háborúskodás tör ki az emberek között. Fivér fivért gyilkol, és mindenki meghal, és csak ketten élik túl, Líf és Lífþrasir, a Hoddmimis erdőben bujkálva. Ez persze csak a Ragnarök előszele, ami az istenek harcával csúcsosodik ki. Többségük szintén meghal, de új világ születik. Szó sincs tehát a világ végéről.


Hol van amúgy 3 éve tartó tél az egész Földön?

2014. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2014. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!