Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor lesz megint világvége?

Mikor lesz megint világvége?

Figyelt kérdés

Olyan régen volt már, jó lenne megint egy újabb világvége, mint a 2012, 2103, de voltak még korábban is elég jó világvégek. Nekem a maja naptár-elfogyós-világvége tetszett.

Nektek melyik tetszett a legjobban, és mikor lesz a következő, mert már nagyon várom.



2014. febr. 23. 00:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Írjátok le azt is, hogy ki milyet szeretne! (pl. eljön a Sántán, vagy özönvíz mittudomén...)
2014. febr. 23. 00:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Holnap!
2014. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó, jó hogy holnap, de milyen?
2014. febr. 23. 00:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Öcsém thor szakálára nem hallottad, hogy tegnap volt világvége?
2014. febr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Megint?? :D Ez jó!
2014. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a maja naptáras tetszett eddig a legjobban, bár ha jól emlékszem, az ezredfordulóra is terveztek valamit...


Nem tudom mikorra tervezik a következőt, de már várom...

Biztosan nagyon izgalmas lesz ez is! :D


Hogy milyen legyen???

Mindeképpen olyan, hogy azért legyen néhány túlélő (nem muszáj közöttük lennem), hogy megmondhassák, ez most tényleg bejött! :D

A meteoritos, idegen inváziós egész buli lehet, de a természeti katasztrófás annyira nem vonzó...

Mondjuk még a mix kedvéért jöhetne egy világméretű fertőzéses, zombis apokalipszis, vagy az MI öntudatra ébredése...


Az hülyeség lenne, ha egyik pillanatról a másikra, minden eltünne...

2014. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1999 verhetetlen volt


de aztán a y2k sem volt semmi

2014. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem idén május 31-e marhára bejönne, főleg, ha valami balkezeses, vagy természetfelettis lenne (mivel május 31-én születtem, balkezes vagyok, imádom a természetfeletti dolgokat (a világvégét főleg) és az úgy milyen menő lenne már?!)
2014. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#4


A rohadt életbe, ezt lekéstem!

Nincs mit tenni meg kell várni a következőt, pedig a viking világvége biztos jó volt. Megnéztem volna a Világkígyó pusztítását, Loki ármánykodását, de ez hajó már elment.

Jut szembe a hajóról, ha megint indulna egy világvége-hajó, szeretnék jegyet venni.


világvége-hajó: [link]

2014. febr. 23. 12:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom 1-2 hónap és megint kitalálnak valamit.


Azt hiszem a maja világvégének volt a legnagyobb hírverése, akkor rettegtek legtöbben.

2014. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!