Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fehér tollpelyhek, lámpa...

Fehér tollpelyhek, lámpa pislogásának jelentése halál után?

Figyelt kérdés

Meghalt a mamám egy hónapja... pár nappal utána elkezdtem olvasgatni ilyen dolgokat, hogy milyen jeleket hagynak a halottak, hogy itt vannak velünk stb... megjegyzem, nem nagyon hiszek az ilyenekben, semmi ilyesmi, hogy túlvilág, szellemek, Isten stb, de szoktam ilyen témákat olvasgatni, és most h meghalt a mama érdekelt.. na és nagyon sok oldalon előjött az, hogy az egyik jel amit hagynak maguk után, az a fehér tollpehely! és hogy ez azt jelenti, hogy jól vannak..


aztán, ma a nenémnél voltam és felszedett a szobában (a mama fényképe alatt) egy tollpelyhet, és ilyetszól, hogy nem tudja hogy kerül ez ide, és hogy ez már az ötödik amit kidobott a kukába. mert a tollpárna a másik szobában van, tollkabát stb meg nincs neki és nem tudja, hogy honnan jött!!


aztán elmondtam neki, hogy azt olvastam, hogy ez annak a jele, hogy a halott küldi üzenetként és el se hitte! és aztán anyukámnak eszébe jutott, hogy tegnap mikor mentünk ki a házból, akkor a nadrágomról hátulról leszedett egy ilyen tollpelyhet ő is! és akkor eszembe jutott, hogy TÉNYLEG rajtam is volt :o


A másik meg, de ez már csak mellékes.. amikor este felkelek és a lámpámat fel akarom kapcsolni, akkor még mielőtt hozzáérnék, már látom, hogy kicsit pislákol, de éppenhogy.. azt is olvastam, hogy ez is egy jel szokott lenni, amikor az árammal játszanak..


Ráadásul este anyukám tisztára fél, de nem tudja mitől, azt mondja, hogy félelem jön rá, de nem tudja mitől.. velem tök ugyanez van, és ugyan azon a napon kezdődött az egész amikor neki, azt érzem mindig, hogy valami itt van velem benn.. egyik este annyira féltem - nem tudom mitől, nem a mamától, tőle sosem félnék, de éreztem valaminek a jelenlétét - hogy tisztára bepánikoltam, egész éjjel egy percet sem aludtam, már majdnem sírtam meg remegtem, majdnem kiabáltam a szüleimnek, hogy jöjjenek át mint egy 5 éves gyerek.. meg se mertem mozdulni, azt hittem hogy megőrülök!!!


Veletek nem történtek ilyenek valakinek a halála után?? Főleg a tollas sztori az nekem már sok.. Szerintem már kezd a család kicsit beleőrülni a gyászba... !


2014. márc. 5. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Úristen! Akkor egy sori gyilok lopakodik a környéken. Ugyanis a párnám tel van tollpihével!


(Utóirat: már hápog is!!)

2014. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként utoljára gyerekkoromban történt ilyen, amikor a Kukori és Kotkodát néztem, meg a Winettou-t.


Viccet félretéve: őszinte részvétem.

2014. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!