Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem a keresztén...

Lenne egy kérdésem a keresztény és a többi hit hívőihez és a szkeptikusokhoz. Mért lenne jobb egy újonnan kialakult vallás mint a már akkor több ezer éves vallás?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Annácska, jártál már Franciaországban? Én nem nagyon találkoztam lekezelő emberrel. Sőt, amikor egy gonosz banya nekem ütközött a CDG előtt, és szépen leszedte a karórámat, igen segítőkészek voltak a helyiek. Az pedig, hogy beszélsz egy emberrel, és ez apalján alkotsz véleményt 66 millió másikról, eléggé elvakultság. Nem hinném, hogy örülnél annak, ha egy külföldi beszél egy magyarral, és ez alapján alkot véleményt a magyarokról. Ezt hívják általánosításnak.
2014. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké, ennyi erővel tiszteljük már a görög isteneket, hisz ők a legősibbek.
2014. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es: A görög istenkultusz előtt már a babiloniaiaknak is volt vallásuk. Sőt, valószínű, hogy az ősembereknek is. Számukra ez volt a tudományos magyarázat mindenre. Manapság vannak jobbak is, csak az ostobák leragadtak a múltban.
2014. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11# Igazad van az általánosításról, de én hallottam már más beszámolókat is akik voltak kint, vagy éltek velük egy légtérbe . Nem fogom leírogatni őket, mert nem akarom jobban szétoffolni a kérdést, de hidd el hogy egy átlag francia nagyon arrogáns .
2014. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Annácska, mint már írtam, járta Franciaországban, és az arrogáns emberek száma, akikkel találkoztam, nulla volt. Egyébként nemrég kísérleteztem egyet: Kivonultam a Hősök terére, és turistának állítottam be magam a "tökéletes" angoltudásommal. Az a pár ember, aki megállt, annyit mondott, hogy kérdezzem meg a rendőröket, mert ők biztos tudják. De az a hangsúly! A magyarokat én lekezelőbbnek tapasztaltam. Dehát mindenkinek más a tapasztalata, és emiatt nincs abszolút jó vagy rossz nép, csak emberek.
2014. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!