Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha léteznek szellemek idegenek...

Ha léteznek szellemek idegenek akkor Hogyhogy egyetlen normális videofelvétel, vagy kép nincs róluk?

Figyelt kérdés
sokan megvannak győződve arról hogy igenis léteznek szellemek,idegenek,farkasemberek hogyan lehet ezekben hinni bizonyíték nélkül vagy ez hitt, alapja?. vagy azok akik hisznek istenben, ördögben, honnan tudják hogy Az valós ha soha az életükben nem találkoztak velük? vagy elmagyarázná valaki hogyis müködik a reinkarnáció vagy mi az értelme?

2013. okt. 10. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

*zok akik hisznek istenben, ördögben, honnan tudják hogy .Az valós ha soha az életükben nem találkoztak velük?


Te is találkoztál már velük, csak nem tudtad, hogy ők állnak mögötte..

2013. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ha léteznek miért rejtőzködnek ? ha létezik isten akkor miért hadja hogy balesetek,háborúk,éhínség legyen a földön akkor ezek szerint mégsem olyan jó szent.
2013. okt. 10. 09:43
 3/16 A kérdező kommentje:
a kérdést azért tettem fel mer kíváncsi lennék arra hogy mi alapozza meg a vallásotok lényegét, gondolok arra hogy aki hisz, akármiben mi annak az alapja vagy egyáltalán mi értelme van hittnek, ha soha nem kaptok vissza jelzést hogy létezik-e az amiben hisztek, vagy sem és nem égi jelekre vagyok kíváncsi.
2013. okt. 10. 10:13
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

a kérdést azért tettem fel mer kíváncsi lennék arra hogy "mi alapozza meg a vallásotok lényegét, gondolok arra hogy aki hisz, akármiben mi annak az alapja vagy egyáltalán mi értelme van hittnek, ha soha nem kaptok vissza jelzést hogy létezik-e az amiben hisztek, vagy sem és nem égi jelekre vagyok kíváncsi."


Figyelj,ha ebben a baromságban akarnak hinni hidjenek.Ha nekik jó hogy hülyét csinálnak magukból tegyék.

2013. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Még annyit hogy a szellemek és az idegenek (már ha értelmes földönkívüli fajokra gondolsz) két külön téma.Idegen civillizációk szinte biztos hogy léteznek a szellemek pedig csak a mesékbe:)
2013. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Sokszor a mesék rejtik az igazságot,a valóságot,csak nem mindenki érti azt.

Csak az értheti akinek van rá füle,és szeme.

lelkileg nyitott,és nem annyira korlátozott.

2013. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

# 4:

Nem az a gond, hogy hülyét csinálnak magukból, hanem másokat is hitegetnek, vagy fölösleges hitet adnak.

Teszem azt, ha csak, szimplán hitről lenne szó, vagy egyszerűen szórakozásról, akkor hagynám ezt az egészet.

Mivel egyesek, másokat hülyítenek és be is dőlnek neki: az már más. A hit, nem bizonyítékon alapszik.

Én is tudnám ezt csinálni, csak nekem vannak elveim és ezzel ellentmondanának. Nem hiába vagyok szkeptikus.

2013. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es szerintem csak azt tudják hitegetni aki hadja magát mert a legtöbb poént csinál a fórumbol én tiszteletben tartom mások vallását, mindenki azt csinál az életével, amit akar.De azért kíváncsi vagyok hogy mire alapozák a hitüket. hisznek valamiben ami szerintem nincsis és erre alapozák az egész életüket a nagy semmire már a biblia is nekem nagy mesekönyvnek tünik. nekik miért nem tünik fel?
2013. okt. 10. 15:41
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézd - én úgy vagyok vele, hogy az embereket fel kell világosítani. Az sajnos igaz, hogy kialakult a tudományos sznobizmus, emiatt hajlamosabbak az emberek egy része az ezotéria felé. Ha egy, száraz, tudományos cikket látok, akkor azt, ki értené meg? Nem sokan. Itt, az ezotériában, csak hinni kell, ami nem nehéz dolog. Ha meg, megkérdőjelezel valamit, akkor vagy ugyanazt a választ kapod (összeesküvés-elméletbe burkolózó választ, vagy hinni kell benne és kész), vagy valahogyan ellened írnak (minek kell megkérdőjelezni és így tovább).

Komolyra fordítva a szót - a tudományban nyugodtan fel lehet tenni a kérdéseket, ott nincs ilyen. A kérdések, kérdéseket szülnek. Ott sincs mindenre válasz, de ezzel, nem elégszik meg a tudomány.

Van egy Youtube videó, amit mindenkinek ajánlok:

https://www.youtube.com/watch?v=7RXKHLq8SBk

Viszont, volt itt egy kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3239..

2013. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Azok, akik valamilyen hittel élnek, azok olyanok mint a birkák, egy vezetőt követnek. Skatulyában élnek, törvények szerint, és egy eszmét követnek.


Szerintetek az ateista nem tud boldogulni az életben? Nem tud ugyanúgy gondolkodni, mint egy keresztény?


Egy ateistának nagyobb szemlélete van a világra, mert ő nem követ semmiféle törvényt, nem köti semmi.


Nem azon gondolkodik, hogy ezek rossz emberek, mert sátánisták.


A kérdésre, csak külföldön elterjedt ez a szellemhistória, de ők sem tudnak/tudtak még felmutatni egyetlen szellemet sem.

2013. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!