Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki tud valamilyen bolcsesseget?

Firedoom kérdése:

Ki tud valamilyen bolcsesseget?

Figyelt kérdés

A lenyeg, hogy TE talald ki es ne lesd sehonnan

Pl az enyem:nem akkor van hatalmad, ha megszeged a szabajokat, hanem ha te irod azokat

Ti mit tudtok? ;)



2014. márc. 12. 21:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az utolso jogos, mindenki megfogadhatna, a baj az, hogy nehezen kivitelezheto, nekem is, masnak is
2014. márc. 12. 22:23
 12/24 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdőt.


Akinek az egyik lába rövidebb, annak a másik hosszabb.

2014. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
"A hazug embert hamarabb utolérik a sánta kutyák, mint a 6:20-as intercityt"
2014. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 baldwin13 ***** válasza:
Valójában csak két fajta ember létezik. Az egyik kislétszámú csoportba tartoznak azok akik tudják, értik mi miért történik velük. A másik csoportba azok a tömegek akik nem. Az utóbbi csoportból azok vannak a legkilátástalanabb helyzetben, akik még el sem gondolkodtak ezen. Azok, akik nem értik azt, hogy miért nem értik mi miért történik velük, már elrugaszkodtak a fenékről.
2014. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
etől a sok fejmosàstól nem leszek okosabb..a kérdéseimre a választ "csak" Istennél találnàm..akkor lennék megvilágosult..
2014. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Szerintem nem az a lenyeg, hogy frappans okossagokat agyalj ki es azt kozzetedd a facebookon vagy itt. Pedig ahogy latom, az emberek erre torekednek. Ezert van tele a fesz is kozhelyekkel meg baromsagokkal. Ettol tobbnek erzik magukat az emberek?

A cel inkabb az kene legyen, hogy az emberben ujra es ujra megfogalmazodjanak olyan uj gondolatok, amiket aztan, hangsulyozom aztan megtalal az olvasmanyaiban. Mert ez bizonyitja azt, hogy jo uton jar.

2014. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én ezt már akkor kitaláltam, amikor facebook még nem is létezett. Facebookot alig használok, tehát azért ne általánosíts.
2014. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

a hülyék mindig aktívabbak, mint a maradék.


a hülyék mindig magabiztosan, meggyőződésből cselekszenek.


a hülyék igyekeznek másokat is bevonzani a hülyeségbe, és ez könnyen sikerül is nekik, mert rengetegen vannak.

2014. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

meg kell tanulni elengedni az álmainkat és a jelenbe élni. beletörődni dolgokba és elfogadni azt.


(és ha már ezo remélem sikerül vmi melot jó messze innen bevonzanom majd ha végzek a suliba)

2014. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
16 nem talalt, facebookot ritkan hasznalok es akkor sem ilyenekre, eztba kerdest legfokepp kivancsisagbol irtam ki.
2014. márc. 13. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!