Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van (volt) már valamilyen...

Van (volt) már valamilyen tapasztalatotok a bevonzás terén? Magatoknak valami jót bevonzottatok már, vagy rosszat? És ha másnak akartatok rosszat, az visszaütött, vagy sikerült?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam olyat is,hogy ha másnak akarunk rosszat az vissza felé sül el.És ehhez van egy érdekes történetem is,ezért kérdezek ilyet.
2013. aug. 1. 18:09
 1/3 anonim válasza:
nekem sikerült jót bevonzanom bár nem kellett hozzá nagy erőfeszítés csak megtörtént viszont még senkinek nem akartam rosszat de azt tudom h amikor pl a főnököm beszólt nekem vagy bunkó volt akkor történtek vele olyan dolgok amitől ideges lett vagy bosszankodott szal ő visszakapta azt a rosszat amit neked adott és sok idő sem kellett hozzá max 1 perc :D
2013. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen :)Ezt már talán én is tapasztaltam,hogy ha negatív vagyok,valahogy semmi sem sikerül,rossz dolgok vannak.És amikor pozitív,akkor vannak jók is.Talán így van.
2013. aug. 6. 22:46
 3/3 anonim válasza:
Iszonyatosan szerettem volna már egy portfóliót(modellkedéssel szeretnék foglalkozni), és felírtam a falamra, hogy : "Szükségem van egy portfólióra!" - rá 1 hétre mára fotózáson voltam. Csak egy gyerekkori "barátomnak" kívántam nagyon rosszat, vagy csak annyit, hogy kapjon vissza mindent, mert elvett tőlem két nagyon fontos személyt... Nem érdekel, ha megbüntet a sors, de én annyit sírtam, amiért ezt tette, hogy bármit megadok a bosszúért.
2013. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!