Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mit ártottam a...

Szerintetek mit ártottam a sorsnak, hogy ilyen sokat szenvedek?

Figyelt kérdés
Meghalt az Édesanyám, majd elvetéltem, meghalt a nagymamám, majd most megint a másik nagymamám... Egy éven belül, szinte napra pontosan...Nem tudom, hogy lehet ezt józan ésszel felfogni és kibírni. Szerintetek mit vétettem ekkorát, hogy így büntet az élet?
2014. márc. 14. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ő játékuk befejeződött. Nem téged büntetnek. Csak néha a játékosok megszeretik egymást és ebből lesz az egyik fél játékának végeztével a gyász.
2014. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Részvétem!
2014. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ha érzéketlennek tünök előre is...


Nos, az élet nem büntet. Te bünteted saját magad. Egyszer minden formának vége lesz, ilyen a világ! A te saját döntésed az, hogy te ezt hogyan éled meg! Fellehet ezt fogni úgy is, hogy az élet büntet, stb.


Meg fellehet fogni úgy is, hogy ők már elvégezték a feladatukat, és ideje volt távozniuk. Ezek szerint te már kellően erős voltál ahhoz, hogy ezt kezelni tudd! Tudod, isten nem tesz rád olyan terhet, amit ne tudnál elcipelni...


Ne küzdj az élettel, ez az egyetlen mód arra, hogy az ember ne csavarodjon be. El kell fogadni olyannak, amilyen . Mert változtatni a múlton nem tudsz. A most pillanaton se tudsz, éppen ezért felesleges ezek miatt gyötrődni. A múltat el kell engedni, és a jelenért élni. Nem ellene, hanem vele. A szenvedést, a bánatot, mind-mind magad teremted, ezt kell abba hagyni, és akkor jöhet bármi, lehet a pillanat bármilyen, téged nem fog a padlóra küldeni.


Részvétem a családodért, de hidd el nekem, azzal, hogy csak gyászolsz sem nekik, sem pedig neked nem lesz jobb. Ők is azt szeretnék, ha te boldog lennél, hát légy az!

2014. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Nézd a jó oldalát: Nem kell három évig feketében járnod egy kalap alatt megoldhatod a dolgot! Hálás lehetsz a sorsnak ezért!
2014. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részvétem és sajnálom.

Nagymama korban az emberek többsége végleg elalszik.

Anyukád elhunyásának is nyilván megvolt a racionális oka.

És az elvetélésednek is.

Peches vagy sajnos, hogy ezek összesűrűsödtek az életedben.


Én azt javaslom, beszélj pszichológussal, biztosan tud segíteni!

2014. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vannak jó napjaim, és rosszabbak. Igen, az eszemmel tudom, hogy ez az élet rendje, viszont a szívem nehezen fogadja el, hogy lassan meghal mindenki akit szeretek körülöttem...
2014. márc. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!