Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ásványt...

Mit gondoltok erről az ásványtanfolyamról? Szerintem jónak tűnik, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.

Figyelt kérdés
www.bonuszbrigad.hu/asvanygyogyasz-alapkepzes-b22461

2014. márc. 14. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
A véleményem az, hogy az ásványgyógyászat áltudományos, teljesen alaptalan rendszer, aminek nincs placebótól megkülönböztethető hatása, ezért felesleges ilyen tanfolyamra időt vagy pénzt áldozni. még ha jónak is tűnik.
2014. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Okés, engem azért érdekelnek ezek a témák, és szerintem már a plusz ásvány cuccokért megéri az egész.
2014. márc. 14. 15:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, az ötezer forint nem nagy érvágás, és legalább kapsz egy kis csecsebecsét is. Ha érdekel, menj el, persze, csak kezeld az elhangzottakat némi fenntartással és ne vedd az egészet túl komolyan.
2014. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó! Érdekes! És nem is került sokba! Lehet még én is elmegyek :) Köszi!
2014. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Mennyire vagy otthon ebben a dologban? Én most akarok ásványkarkötőt venni,mert szép és olvastam, hogy jó hatással van a szervezetre... [link]

[link]

2014. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem csak nekem keltette fel az érdeklődésem :) nem is kicsit :)
2014. márc. 14. 21:54
 7/15 A kérdező kommentje:

Valamicskét már tudok ezt azt az ásványokról. Mire vagy kíváncsi?

Amúgy tök jó árban az a rózsakvarc karkötő. :)

2014. márc. 14. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Az ásványok nem csinálnak semmit. Attól, hogy a bőrödhöz ér, nem változik semmi. Ha sugározna, akkor lenne hatása a szerveetre, de ezt, mint tudjuk, nem teszi. Mielőtt azt mondod, nem értek, hozzá, kicsi vagyok, stb., kb. 7 éves koromtól foglalkozok ásványokkal hobbiszinten. Az ásványoknak max. akkor van hatása, ha megesszük őket, ami ugye nem a legjobb dolog, mert egy cseppet költséges.

14/L

2014. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Geológusként fogom a fejem, hogy nem tiltották még be az ilyen áltudományos dolgokat. Ez az emberek átverése, nem más.
2014. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Voltál esetleg a tanfolyamon? Érdekelne a fejlemény.:)

Egyébként igen is van hatása egy ásványnak. Sugároz. Bár igaz, ez nem a legjobb szó, de mivel minden rezeg így mondhatjuk hogy a saját rezgését "sugározza". Aki kicsit is foglalkozik az energetikával az kézben tartva megérzi egy ásvány erejét. Lehettek ti geológusok, vagy ásványszakértők. Még sem hiszem hogy atomi szinten le tudnátok írni a keletkezését. Akkor olyan nehéz elhinni hogy többek annál amit tanultál róluk?:)

2014. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!