Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Kiváncsi vagyok a véleményetekre s aki tud valamiféle magyarázatot adni azt kérném írja le. (? ) vagy ha volt hasonló álma.

Figyelt kérdés

HÁrom éve is megvan talán hogy egyik este mikor már javában benne jártunk az éjszakában tehát 2 - 3 körül álmodtam. Egy kripta szerű szobában voltam s körülöttem a falakon alkzatok és hieroglifákra emlékeztető írásjelek lehettek. Körben emberek ültek törökülésben. Az egész kép hangulata olyan volt mint egy régi fotókópiát nézne az ember kicsit fakó kicsit poros kicsit ódon.


A szoba özepén egy kétlépcső oltár volt s előtte egy csuklyás női alak állt. A vonásai nem maradtak meg tisztá n de nem is láttam mert a ruha teljesen eltakarta.


Az oltáron egy oválisforma kisebb piros és zöld kővet magábafoglaló tárgy feküdt. A nő olyan szavakat kzdett el mormolni s aztán egyre hangosabban kántálni amelyeket nem értettem meg de tudtam hogy a helyhez és az eseményhez nagyon is köze van. Az oltáron fekvő kő világítani kezdett és mintha arany fénysugrak csaptak ki volna belőle rés keletkezett amin keresztül egy másik fekete ésmély világba lehetett látni.


A résen át egy olyan világ tárult fel amely félelemt de olyan igazi csontráző félelmet tartogatott. Egy különös fekete tekergő alakot lehetett látni ahogy a szürke ködfátyolok közöt ide oda izeg mozog várva hogy vébemenje a "rituálé".


Közben a falakbólből, a terem falaiből rothadó csontvázak törtek utat maguknak és a körbenülőkre támadtak. Az oltárnál álló nő hisztérikusan rhögött és úgy hívta ezt a "varázslatot" hogy a 12 halott idézése.


A forgadalom egyre nagyobb lett az emberek pánikszerűen rohangáltak nyakukban a halottakkal az oltárnál pedig ahol a kő és a rés volt egyre jobban fogott el a borzalommal vegyes félelem.


Valahol itt fordult meg az álom s feltámatd bennem a tudatosság tudván, hogy harcolnom kell ez ellen s erőt véve magamon közelebb mentem zaoltárhoz és a követ megpróbáltam elvenni s ezzel bezárni a rést de nem ment. Viszont valahogy valahonnan feltűnt egy segítő kéz egy ismeretlen nő személyében aki "mágikus" erejével segített bezárni a rést. S ebbn a pillanatban a csontvázak is porrá hullottak.


A vége itt van mert ekkor felébredtem és rámtört az a furcsa érzés mikor az ember olyan álomból ébred ami nagyon élethű s egy pillanatra nem tudja mi is történt.


Olyan érzésem ovlt ebben az álomban mintha igazi volna s nem csak figyelője vltam hanem tudatos résztvevője is. Majdnem mindent éreztem ami a környezetemben történt. Félelmeket megalomániát hisztérikus pánikot ahogy végigsöpör az embereken és a diadalittas örömöt hogy sikerült bezárni azt aszörnyűséget ami kijöhetett volna.


Nagyjából ennyi. Ez az egyik legjobban megamaradt álmom életemben.


2011. máj. 18. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemsemmi álom az biztos.

Jelentését nem biztos hogy jol értem mert szellemekkel démonokkal jobban szot értek de nagyábol megvan:

A kö egyfajta záropecsét volt a mi világunk és az általam jol ismert soknéven nevezett démoni vilég között.

Az a nö egy szerintem gonosz tébolyodott papnö volt aki át akart törni a világok között hatalomért amit a tuloldalon tekergö lény igért.

Neked ojan szereped volt mint a 2 hös egyike akik sosem látták egymást de a megfelelö pillanatban tudjátok majd mit kell tenni.

Szerintem azért érezted ijen jol mert régen tényleg voltak kisérletek áttörni más világokba és voltak akik kifelyezetten ezekre az emberekre vadásztak.

Lehet hogy egy távoli ösöd is egyikük volt és ezen álom mutatta hogy lehet hogy hamarosan bekövetkezök eggy vagy a régi csatát láttad szimplán.(de sztem az elöbbi)

2011. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommented!


Hát bárhogy is legyen megtörtént és ha valóban kell kezdenem vele valamit majd kiderül mit.

2011. máj. 20. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!