Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kiváncsi vagyok a véleményetek...

Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Most volt ugye hogy a műholdat visszahozták a földre de nemtudták, hogy hova fog becsapódni, egy ilyen októberben is lesz. Nem is ez a lényeg. De ha egy meteor tartana a föld felé akkor is ezt csinálnák?

Figyelt kérdés
lesz ami lesz?esik ahova esik?milyen módon tudnák elhárítani a katasztrófát,hogy becsapódjon?
2011. okt. 15. 20:32
1 2
 1/11 kris.king ***** válasza:
Októberben lesz a tesómnak meg még pár embernek szülinapja. Nem tudok róla hogy más nagy dolog is történne akkor.
2011. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom attól függ, hogy mekkora meteor lenne... ezek a műholdak nem túl nagyok, nem zavarnak sok vizet.
2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 x) ***** válasza:
Egy meteort szerintem nem lehet egy műholdhoz hasonlítani. Ezek a műholdak 20-30 méteresek csupán, nagyon kicsi az esélye annak hogy bárkinek is baja essen. És egyébként a műholdról is tudták hogy hova fog becsapódni de nem úgy hogy Szabó Sanyi házára hanem úgy hogy Sanyi házának 30-40 km-es körzetében. Tehát ha megtudnák hogy egy 50-60 méteres meteor csapódik majd be akkor az érintett területeket valószínűleg sikeresen evakuálnák.
2011. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehozták a műholdat, hanem magától esett le. És azért nem tudták hova fog esni, mert a légkörön pattogott amíg annyira le nem lassult, hogy zuhanni kezdjen nem lehetett megmondani hova fog esni, de 2 órával a becsapódás előtt már jól meglehetett jósolni a becsapódási helyett. A meteor meg kurv@a nagy és nem nagyon pattog a légkörön.
2011. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem ezek alapján visszahozzák

http://www.youtube.com/watch?v=FpYTxB_HEGc

2011. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért az is elég vicces szerintem, hogy egy meteor se veszélyeztette még különösebben a lakosságot ezen a bolygón.
2011. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Wyrm


Erről inkább kérdezd meg Raptorjézust aki pont egy meteor miatt halt ki a bűneinkért...

2011. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy már más helyen is írtam:


Max. 4-5 hónappal előre lehet megjósolni azt hogy biztosan ütköző pályán mozog-e a Földdel az objektum.

Jelen technológiai szintünk alapján semmit sem tudnánk tenni egy olyan aszteroidával ami komoly kárt jelentene. Nem tudjuk eltériteni, vagy felrobbantani. Olyan hatalmas mozgási energiája van hogy ha kilőnénk rá akár 50 rakétát is, az annyit érne mint amikor elrúgott focilabdának egy szúnyog repül. Pláne ha még atommal próbáljuk felrobbantani azzal annyit érünk el hogy leszakad pár kisebb darab belőle, tehát sörétszerüen ér minket a csapás, ráadásul még radioaktivak is lesznek. Tehát meglehet nyugodni, ha az Apofis be akar csapódni akkor be is fog. Úgy tudom 2,7%-os a valószinűsége annak hogy telibe talál minket. Az összes világmegmentős elmélet csak a filmgyártók agyszüleménye. Esélyünk se lenne...

Egyébként sok potenciális világvége van még a láthatáron, és most nem ilyen 2012-es marhaságokra gondolok.

Ott van a Yellowstone alatt a szupervulkán, ami 600ezer éves periódusokban felrobban, a legutóbbi kitörése 640ezer éve történt.

Tudomásunk van egy kvazárról amely ha gamma-kitörést produkál akkor telibe találja a Naprendszert. A gamma-kitörés felemészti a légkört, és felforralja a vizeket. Annak az esélye hogy ezt előre jelezzük, egyenlő a 0-ával. Mivel a gamma sugarak fénysebességgel haladnak ezért mire észrevesszük meg is sültünk. Bármelyik pillanatban megindulhat a gammasugár nyaláb felénk. Talán már jön is.

Nem beszélve az ember okozta légszennyezésről, amely hőmérséklet emelkedést válthat ki, és csekély emelkedés is a tengeralatti metánkészletek felszabadulásához vezet.

Tehát fölösleges félni, ha meg kell dögölnünk úgyis megdöglünk :)

2011. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg lesz@rnak minket :)
2011. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!