Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok! Ti melyik ezós...

Szkeptikusok! Ti melyik ezós dolog létezésére látjátok a legnagyobb esélyt?

Figyelt kérdés
Mi az amire azt mondjátok : ez akár még valóság is lehet . Ha lehet indokold is meg a válaszod . Itt van pár példa : UFO-k, lélek létezése, vril energia, természetfeletti lények (csupakabra, molyember), szellemek, démonok, jóslás stb .
2014. márc. 18. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a UFO-kra, legfeljebb azt nem hiszik, hogy el is érnek ide.

A "lélek" kifejezést meg először definiálni kellene.

2014. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a Badacsonyi Görényember létezése a legvalószínűbb.
2014. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Én az UFO-k létezését tartom valószínűleg hiszen semmire sem mondhatjuk azt, hogy nem létezik és az UFO-k léte bizonyított tény hisz tudjuk, hogy léteznek (azonosítatlan épülõ tárgyak). Amúgyis én bármit el hiszek egy kis ösztönzéssel hisz nem mondhatjuk azt, hogy SZÁZszázalékban biztosak vagyunk az idegenek nem létezésében.
2014. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

persze ufok... a jutyub állandóan tele van velük, csak az a baj, hogy élőben meg sehol.

a jutyubon, van mikor összeverődnek, csapatostul akcióznak, de a való életben sehol semmi, az elvakult fanatikusoknak csak a jutyub marad hivatkozási alapul, meg a bulvármédia.

olyan ez mintha megnéznék egy filmet, és holnaptól azt híresztelném, hogy az a valóság.

elég beteg ötlet, úgy mind az összes többi kategória, ami itt van....

2014. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagylábú, simán lehet egy fel nem fedezett faj. Sok olyan állat van a bolygón, aminek a létezéséről még nem tudunk.
2014. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4# Élőben is léteznek, több millióan láttak már, köztük én is . Most ne menjünk már bele ebbe a gyerekes "mert én még nem láttam, csak azért se léteznek" dologba .
2014. márc. 18. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A földönkívüli életet(sőt, szinte tényként kezelem, csak nem hiszem, hogy idáig eljutnának). Méghozzá azért, mert a világegyetemben rengeteg olyan földszerű bolygó van, amelyik hasonló a Földhöz. El lehet képzelni, hogy más bolygón is van sejt feletti szervezettség. Azt viszot, hogy ez az élet értelmes, már kevésbé hiszem. Bár még ennek is 50%-ot adok. De az, hogy elérjenek ide, számomra szinte lehetetlen. Eddig az emberek csak olyanokat mondogattak, hogy "vannak régi képek" meg "dokumentálva vannak". Ez kevés. Tudni kéne, hogy hogyan juthatnak ide, mert a teleportáláson vagy időutazáson kívül nincs sok lehetőség. Főleg, ha számításba vesszük a fény sebességét, akkor minnél távolabb kerülünk a Földtől, annál korábbi időkre tekintünk vissza. Ha mondjuk egy csapat földönkívüli az Androméda-galaxisban a Földet megfigyelné(márha meg tudná figyelni), egy teljesen más bolygót lát, különösebben értelmes élőlények nélkül. Mi hiába tartunk már az autóknál, a számítógépeknél, meg az űrutazásnál, ők mégis csak azt látják, hogy még csak alapszerszámokat sem használunk, és a tüzet sem tudjuk kezelni. Az állatfajok mások lennének, stb. Ha tudnának is az űrben utazni, nem találnák érdemesnek az idejövetelt, a primitívságünk miatt. De ha abolygó mai állapotát látnák, akkor sem nagyon szeretnének ide jönni.

névte2en

2014. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, hogy valamikor is jártak-e a Földön vagy sem, de Úgy tom, hogy a legközelebbi csillagrendszer fénysebességgel 4 és félévnyire van innen szóval a nem mondanám, hogy lehetetlen lenne számukra a Földre jönni vagy valamilyen gépet küldeni ide, ha léteznek.
2014. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az összes itt felsorolt dolgot számításba vesszük? Pl. vámpírok, démonok, reptoidok, lumbulábiak, szellemek?


Az Érmelléki Kuglófember tutira létezik szerintem :)

2014. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!