Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történhetett valami előző...

Történhetett valami előző életemben? Légyszíves az ilyen szkeptikusok stb. ne írkáljanak ide, mert nagyon idegesítő, hogy elviccelnek már mindent ebben a menüpontban.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Már 1 éve azt érzem megvagyok átkozva.. Mindig rossz dolog történik körülöttem pedig nagyon segítőkész vagyok mindenkinek segítek,jót teszek,hogy jót kapjak cserébe de NEM. Minden összeomlik körülöttem azóta.

Sokszor vannak furcsa álmaim meghal valamelyik barátnőm vagy stb. Mára már elmúlt ugyan,de volt alvás paralízisem is. Az nagyon durva volt. Fekete alakot láttam mindig és ahogy próbáltam kapálózni(de nem tudtam) úgy leestem az ágyról egyenesen a lába elé én felnéztem rá de nem láttam az arcát. Hasonlított a kaszásra. Ez sokszor volt,de már nincsen. Kb 3 hónapja voltak szellemek a házban hívtunk egy embert aki kiűzte őket. Én elmondtam neki ezeket és azt is,hogy izzadok sokszor. Akkor csinált velem egy agykontroll szerűséget. Azt mondta előző életemben rosszat csináltam valakivel és azért volt ez az izzadás. Ő elrepített engem előző életembe,és bocsánatot kellet kérnem akiknek okoztam valamit. Az izzadás akkor elmúlt kb 1 hónapja de úgy rendesen. Most megint van de nem olyan serdülkori hanem rendesen gyöngyözik.


2014. márc. 2. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ironsky válasza:
7%
Ha az előző életedben el is követtél valami rossz dolgot akkor ebben az életben az a sorsfeladatod, hogy helytehozd. Lassan lépésről lépésre. Az álmaidat ébredés után jegyezd le és elemezd ki az Álmoskönyv segítségével. De ami a legfontosabb Továbbra is maradj jó mindenkihez és gondolkozz pozitívan!!
2014. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Jót teszek hogy jót kapjak cserébe".Ez nem jelenti az önzetlen viselkedést.Ha igazán szeretnéd a másikat akkor valami ilyesmit éreznél:Azért teszek jót mert megérdemli a másik.


Hagyd el a romboló gondolatokat:Ne is gondolj az elátkozottságra,sem arra hogy "mindig rossz történik velem","minden összeomlik körülöttem".Lépj túl a rossz álmokon,ne próbáld átvetíteni a valóságra.Ne nézz szellemes,sötét,gonosz lényes videókat,ajánlatos minden horrort hanyagolni.


Ha néhány hétben vagy hónapban kipróbálod ezeket és inkább

jó gondolatokkal és érzésekkel gyarapítod magad,én úgy hiszem hogy jobbá fog válni az életed.

2014. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!