Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy a sors...

Ti hisztek abban, hogy a sors megbünteti a rossz, másoknak ártó embereket?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen tapasztalatotok?
2014. márc. 19. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek. És látok is rá példát!
2014. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Hajaj, szerintem mindenki visszakapja azt, amit adott.

Csak ez szubjektív.

Lehet neked úgy fog tűnni, h nincs is semmi oka panaszkodni, de ő mégis a poklok poklát fogja élni.

2014. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez csak önámítás.
2014. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van benne valami de nem annyira. Inkább abba hogy csak a rosszat kapod vissza.
2014. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, mivel relatív, hogy mi a rossz.
2014. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem. Az 'ártó' és a 'rossz' kifejezések szubjektívek; nincs egy standard megállapodás arra, hogy ki a rossz. A tömeggyilkosok rossz emberek, de ők általában betegek is, és öngyilkosok lesznek a tetteik után. Viszont a lopással már teljesen más a dolog. Vannak, akik a lopást rossznak tartják, és szerintük jogos dolog az eltulajdonított értéket visszavenni illegálisan. Vannak viszont olyanok is, akik az utóbiit is rossznak tartják. Az egész csak erkölcs kérdése. Mindegyik rossz jó a saját szemében, és mindegyik jó rossz valakinek. Ez teljesen normális, viszont az már ostobaság, hogy mások próbálják a saját véleményüket rátukmálni a másikra(félreértés ne essék, ezalatt nem a törvényre gondolok - azt értelmes dolognak tartom).

névte2en

2014. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszakapja.Csak nem attól,akinek kárt okozott,hanem attól,akit a legjobban szeret. Ssak nem gondol arra,hogy visszakapta.
2014. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Csak reménykedni tudok hogy megbünteti a sors.Nem volt ilyen tapasztalatom.
2014. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És akkor a sors miért bünteti azokat a gyerekeket, akik semmi rosszat nem tettek és mondjuk betegek lesznek ? Én hiszek a sorsban, de erre nem tudom a választ .
2014. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Én nem hiszek benne. Ha téged szekál egy srác majd ezt a srácot valamiért megverik akkor ő nemfog tanulni belőle mivel nem tudja hogy azt azért kapta mert szekál. Szóval semmi értelme nem lenne..
2014. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!