Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy, hogy a sors a sok rossz ellenére is veletek b*sz ki?

Figyelt kérdés

Az első pasim kidobott. Nagyon szerelmes voltam belé, de le kellett zárnom. Már túl vagyok rajta. Azonban legbelül mégis fáj. Hiányzik valami az életemből, és van bennem egy olyan érzés, ami nem hagy nyugodni és felemészt mindennap a tudata... ez pedig az, hogy úgy érzem a sok rossz ellenére a sors még mindig ellenem játszik!


Én szenvedtem a szakítás után, azonban most mégis ő a boldog. (Közben rámtört a sírás...) Szóval fáj, hogy ennyi hónap elteltével is én vagyok a boldogtalan, magányos, szerencsétlen személy. Nem találok senkit, pedig már nagyon szeretnék egy új társat. Neki utánam több partnere is volt, és most is van egy.


Biztos bennem van a hiba, de már elegem van ebből az állapotból. Több hónapja próbálok olyasvalakit találni, aki tudná pótolni a szívemben érzett ürességet, és elfeledtetne minden múltbeli fájdalmat. Mivel egy helyre járunk iskolába, így mindennap részese lehetek az exem boldogságának. Engem ez már felemészt, én is boldog akarok lenni végre...


Nem hinném hogy olyan béna lennék hogy egy pasit se tudnék összeszedni. De én a szerelmet hiányolom....


Miért ilyen kegyetlen a sors? Miért nekem kell még most is kínlódni, mikor velem b*sztak ki?


17/L


2013. dec. 31. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az egyik felhasználó most nyírja ki magát, szerintem neki rosszabb :/
2013. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1, kicsoda? :o
2013. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
alapból az hogy a sorsban hiszel és nem magadban már rossz ...xd
2013. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jaj de szeretem ezeket a picsogásokat.Húzz le 60évet ebben a bőrköpenyben és utána már hihető hogy valamit is megéltél.
2013. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
értem én hogy szarérzés de nem tudok mit mondani túl kell lépni rajta
2013. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ekicsir vagy mifene
2013. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet.

Én sem tudom megtalálni a boldogságomat. régebben sokat eljártam haverokkal de már azok is eltávolodtak tőlem és nekem szinte senkim nincs már. Barátaim is alig vannak meg hát már idősebb is vagyok nálad pár évvel meg ugye voltak más gondjaim is amik jobban lefoglaltak engem és persze hogy sokaktól eltávolodtam.

Én otthon ülő lettem, bezárkóztam de már bánom. Most hogy már nagyrészt rendbe jött minden még így is érzem hogy büntet engem az élet és a korosztályomból nagyon már barátom sincs, már mindenki boldog valakivel ezért is érzem azt hogy egyre kevesebb az esélyem a boldogsághoz.

Én 1 hónapja álltam neki változtatni magamon, hogy legalább lefogyjak valamennyit mert tudom hogy az alkatom miatt nem volt sikerem a nőknél. Jó azért volt aki elfogadott, a volt barátnőm is tudott engem szeretni de hát ő más világban él nem illettünk össze ezért is ment tönkre a kapcsolatunk, de jól is éreztük magunkat.

Én hamar elfogadtam a szakítást mivel én is éreztem hogy igaz szerelemre esély nincs köztünk de hiányzott sokáig.

Én is keresek egy olyan lányt aki mellettem van, kitölti a szívemben az ürességet és támogat a döntéseimben.

Én nagyon meg akarok változni úgy érzem hogy elég volt az itthon ülésből meg a magányból, elvoltam így nem volt gond, de már beleuntam és új dolgokra vágyok.

Szóval nem csak te vagy így ezzel hogy bénácska vagy, de egy dolgot azért ne feledj, hogy nem szabad feladni!

Én simán feladhattam volna az életem, de nem teszem mert tudom hogy sok embernek fontos vagyok, meg én szeretek élni, mert tényleg olyan dolgok vannak az életben amiket megszeretnék még élni, csak szeretnék egy társat is mellé.

Szóval neked azt tanácsolom hogy ne ezen rágódj, tudom nehéz megemészteni azt hogy napi szinten látod az exed ahogy boldog, de túl kell tenned magad.

Javaslom foglald el magad, kösd le magad valamivel keress egy hobbit vagy valamit, kezdj el új embereket megismerni, aztán ha az élet úgy hozza megtalálod azt a srácot aki igazán tud szeretni és melletted lesz.


Én most készülök erre meg akarom változtatni magam bizonyos szintig persze a következő évben ami már egy leheletnyire van.

De mondom neked felejtsd el a múltat, keress elfoglaltságot, keresd meg magadban azt a dolgot amiről tudod hogy jó vagy és fejleszd magad.

Sikereket kell elérned önbizalom növelés céljából, és próbálj meg minél többet mosolyogni, olvass vicceket, nézzél olyan filmeket amin szakadsz a röhögéstől. Hidd el ez nagyban változtathat a közérzeteden.

2013. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1es már megint ki akarja magát nyírni?

én is az akartam lenni de most karácsony után kicsit elmúlt ez.

egyébként én még rosszabb helyzetben vagyok!

egyszer sem volt még csajom a lányok mindig a tudtomra adják hogy mien csúnya vagyok továbba semmi se akar osszejonni nem csak kapcsolat terén hanem sehol se... csak még annyit hozzá tennék hogy én meg is érdemlem mivel sok a bunom!

2013. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Évek óta azt érzem...
2013. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki túlságosan sokat foglalkozik saját maga lelkével és sajnáltatja is magát, az ilyen sorra kárhoztatja saját magát. Mással kellene foglalkozni, a külvilággal, az alkotással, a munkával és akkor majd jönnek az emberi kapcsolatok is.
2013. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!