Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a lakásomban? Valamit...

Mi van a lakásomban? Valamit üzennek? Hogy deríthetném ki? Van okom félni?

Figyelt kérdés

Leszögezem,hogy nem hittem és nem is hiszek a természetfeletti dolgokban,vagyis nem tagadom létezését,de kétkedéssel fogadom azokat akik erről beszélnek,és nem is törődök ilyen dolgokkal.

Történt nem régiben,hogy észrevettem a palackos vizeimet amit boltban veszek,ha kinyitom pár perc múlva furcsa szaga lesz.Nem tudom mihez hasonlítani de nem kellemes ,és semmiképpen sem poshadás vagy rothadás szagú,azt felismerem.

Na ami ezután jött a mai napig nem találok rá magyarázatot.Vettem egy csomag tejet, öntöttem egy pohárba belőle,de nagyon furcsa íze volt ezért inkább nem ittam meg.A zacskót a hűtőbe tettem.Bementem egy másik szobába kb 1.5 órát töltöttem ott mikor kiléptem az ajtón a tej ott állt előttem egy tócsában. A hűtő kb két méter távolságra volt tőlem. Már sokszor borultak ki dolgok de akkor a hűtő alatt állt. Most meg két méterrel arrébb!Néztem a fugát és semmi nyoma annak ,hogy ott csordogált volna végig a tej.De egyébként se tudott volna így elfolyni odáig. A zacskó úgy állt a hűtőben mintha valaki kézzel összenyomta volna. Azóta is kicsit félek..

Ezelőtt pár héttel ellopták 100e értékű telefonomat,arra is kb 1% esély lett volna,mert nagyon őriztem,de két perc séta alatt kilopták a zsebemből. Nem tudom mit kéne tennem.


2014. márc. 23. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hàt mondanom sem kell hogy nem a szerencséd miatt van. Szerintem ideje hinni. Lehet hogy ezzel valamicskét javítanál a dolgokon. A lényeg hogy ne parázz. Azt kiszagolja valami "természetfeletti" biztos legetsz benne hogy tovább hergel. Ha szeretnél beszélgetni vele akkor a csini táblát ajánlom. Vagy körbe rakj hét gyertyát hatot körbe egyet középre. Az óramutatóval ellentétes irányban gyújtsd meg őket. Közben fullosan pozitívnak kell lenni és azt kántálni magadban hogy "javulj meg" vagy "menj el". Ha nyúlik a láng akkor ellenkezés van és természetfeletti van a háttérben, ha eldől egy gyertya esélyed sincs ellene, ha kialszik detto. Ha egy helyre, személyre, tárgyra kincentrálódik az összes láng akkor megvan az okozó vagyis ami miatt oda ment a mumuska. Ja és ne becézkesd mert akkor megkedvel és tuti a nyakadon marad.
2014. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ès a gyertya fehér legyen és meg kell várni amíg MIND leég.
2014. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért,ha természet felettiről van szó akkor az árthat nekem? gondolom nem olyan mint a horror filmekben.
2014. márc. 23. 18:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha démonok nem jó velük szórakozni. Javaslom Isten segítségét, Jézust Krisztust.

Nekem segített.

2014. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van bibliám itt a lakásban,apukám pap egyébként. Igaz mióta elköltöztem nagyon ritkán járok templomba,de szoktam imádkozni. Szóval nem tudom. Ezért se hiszek a természetfeletti hülyeségekben. Mégis durva ez a tejes dolog. Azon gondolkodok ,hogy veszek egy ugyanolyan tejet és beteszem úgy a hűtőbe,hogy kiboruljon és megnézem mi lesz.
2014. márc. 23. 18:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet mellé öntötted a tejet és nem vetted észre! Ha ilyen nagy értékű kütyüket veszítesz el, akkor legjobb ha ezeket a háziorvosodnak meséled el a pap helyett, mert van rá orvosság, a neve Lucetam.
2014. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, a víznek meg általában kínos szaga van. Mert az ásványvizes palackokba ugyan azt a csapvizet palackozzák, amit otthon a csapból eresztesz, csak szürőn megy keresztül. De ha a gépek meghibásodnak, bizony még kocsikenyőcs is kerülhet bele.
2014. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDDD

igen mellé öntöttem... biztos a folyosóra kivittem a tejet megfogtam kiöntöttem a folyosó közepére az egész tejet majd visszatettem a hűtőbe. Aztán mint aki jól végezte dolgát a szobába bevonultam és eközben töröltem a memóriámat,mert mikor kiléptem a szobából megdöbbenten fogadtam a látottakat.

A telót meg "elhagytam" nyilván nem az,hogy Pesten kilopták a zsebemből. ááá nem amikor a tolvajlás a virágkorát éli és naponta zsebelnek ki több tucat embert.

2014. márc. 23. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól van na! Tudom , hogy semmi közöm hozzá!

Csak hát, tudod a szellemeknek egyéb gondjuk is lehet, minthogy a te tejeddel szórakozzanak.

6- 8 millió emberből néhány tucat az igazán elenyésző!

A lucetámot is csak jóindulatból mondtam, mert idővel idegesítővé válik a dolog. Amit a körülötted élök sem fognak élvezni. Még üldözési mánia is kialakulhat. Nem szólva más súlyos betegségekről.

De ha agyi vérkeringés fel van kicsit javítva, mindez megelőzhető!

Vedd tudomásul, hogy itt sem mindenki troll! Ez csak egy józan tanács volt egy józan embernek!

2014. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

20 évesen jól néznénk ki ,ha olyan bolond lennék,hogy a folyosó közepére kiönteném a tejet aztán visszatenném üresen a hűtőbe. Aztán bemasíroznék a szobába és kicsit később meglepődnék azon,hogy a folyosó közepén áll a tej. Itt már nem is tudom milyen memória zavarokról beszélünk, akkor csoda ,hogy még tudom a nevem..

Hidd el én sem szórakozásból tettem fel ezt a kérdést,mint írtam én is ilyen szkeptikus vagyok mint te,hogy mindenre gondolok csak arra nem,hogy valami paranormális dolog történt. Csak már mindent kipróbáltam,elemeztem és nincs rá logikus magyarázat.

A telefonom mint írtam iszonyatosan vigyázok rá,2 percet buszoztam,zsebembe volt a telefon(be volt cipzározva természetesen) ,amelyik oldalon volt a telefon azon az oldalamon fogtam a táskámat is,5percenként mindig ellenőrzöm ,hogy meg van még. Tudod bárkivel előfordulnak ilyen lopások,lehet most azt mondod szerencsétlen vagyok,felelőtlen,figyelmetlen,de ha egyszer veled történik akkor vajon így fogsz ítélkezni?

2014. márc. 23. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!