Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti költöznétek olyan házba,...

Ti költöznétek olyan házba, ami egy régi temető területén épült?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok. A ház új építésű, modern, tágas és ehhez képest piszkosul olcsó. Tartok tőle, hogy a terület múltja miatt, ugyanis az 2-300 évvel ezelőtt egy temetkezési hely volt. Ti bevállalnátok? Nagyon parás lenne egy ilyen környék? Elég távol egymástól és elég kevés ház épült oda eddig...

2014. márc. 23. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Persze
2014. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Én úgy tudom, Budapesten Angyalföld egész területe temető volt... aztán mégis jó sokan laknak ott.

Emiatt beköltöznék, de ha tényleg gyanúsan olcsó, lehet valami rejtett hibája, ami ennél sokkal komolyabb.

2014. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Csak az indiántemető a tilos!
2014. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy vesszük, szinte a bolygó egész felszíne egy hatalmas temető lett az évmilliók során. Ilyen alapon nem építkeznénk sehová, ha ez zavarna minket.
2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor rendben. Azt hittem, hogy ez nem túl pozitív dolog. :) A hibára még nem jöttem rá.
2014. márc. 23. 20:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy a temetőben milyen jól megférnek egymás mellett azok, akik életükben esküdt ellenségei voltak egymásnak.
2014. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Templomban, temetőben, és kórházban nem érzem jól magamat. Az egyik régi iskola ahova jártam egy felszámolt temetőre épült, de ott nem éreztem rosszul magamat. Megnézném a házat meg este járnék egyet arra utána döntenék.
2014. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A temetőkkel nincs bajom, sűrűn sétálok keresztül egyen, akár sötétben is, eddig semmiféle furcsaságot nem észleltem. Maga a környék az, ami fura, hogy hogy lehet, hogy egy akkora terület parlagon van ennyi év után is?!
2014. márc. 23. 20:35
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
igen így ha meghal valakim ember/háziállat akkor csak kimegyek a kertbe elásom aztán csak várni kell
2014. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül hibára gondolni, egész prózai oka is lehet.

Ha nekem, mint vállalkozónak lejáró határidős fizetési kötelezettségem van, és nincs miből fizetni, mert kevés a bevétel, akkor piaci ár alatt is eladok valamit, azért hogy fizetni tudjak.

Ha nem tenném, csődbe kerülök és felszámolnak.

Inkább az előbbit választom....

2014. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!