Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kitől származik az a teória...

Kitől származik az a teória hogy a Föld üreges?

Figyelt kérdés
Már olvastam róla, főleg Icke-fanoktól hogy a Hold igazából üreges, mert földönkívüli támaszpont és ott reptoidok, lumbulábiak meg hasonlók vannak, Zoltán-kvantumfizikus is írta egy kérdésben hogy a Hold az üreges, de már olvastam itt az üreges Föld teóriáról is, hogy odalenn élnek a kakamatyik, és gravitáció nem is létezik...

#Hold #föld #lovagkard #cáfolat #üreges #dilettáns #kakamatyik #gravitáció nem is létezik
2014. márc. 26. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Biztosan hallotatok már Jules Verne nevű bácsikáról. Valószínűleg az ő regénye miatt maradt meg ennyire a köztudatban.

SPOILER

A végén találkoztak óriásokkal is.


Egyébként az összes ezós feltételezés valamelyik scifi vagy fantasy regény írójának az ötlete volt. Minél több idő telik el, az emberek annál jobban túlmisztifikálják a sztorikat és ahogyan terjed a neten, úgy valóságnak próbálják beállítani.

Pl. az ókori egyiptomiak kísérleteztek a halhatatlansággal? Arthur Conan Doyle novellájában is, ma meg már mindenhol ilyen barom hírek futnak.

Az ezósok lopják mások gondolatait és úgy akarják eladni, mintha tényleg megtörtént volna, miközben semmiféle bizonyíték nincs rá.

2014. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

lehet írt pár scifi író a témában, de Móricz János kutatásai után kezdett el terjedni a köztudatban, miután publikálták a kutatási eredményeit, amit az első válaszomban is írtam.

egész dél amerika alatt egy kiterjedt barlangrendszer van, aminek nagy részét a tudós bejárta, ezért alakult ki az üreges föld elmélete, de csak elmélet, mert a föld nem üreges, hanem barlangok vannak benne, rengeteg sok.


itt a kutatási összefoglalója, akit komolyabban érdekel a téma, beleolvas.

mielőtt itt hitetlenkedni kezd valaki, a brazil és más országok tudományos akadémiái által végzett kutatásokat, sőt, az elér eredményeit, több dél amerikai tv-ben élőben mutatták be, több show-ban, ami csak ezzel a témával foglalkozott, mert elég nagy szenzáció volt, amit felfedezett.


[link]

2014. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

"Ha elpusztulnánk, az emberiséggel kihalna a világegyetemben az egyetlen értelem!"


Ezt a butaságot remélem átgondolod még egyszer . A Föld kozmikus mértékkel még fiatal bolygónak számít . Több ezer billió más bolygó létezik amik sokkal idősebbek nálunk, ebből következőleg fejlettségileg is akár több millió évvel előttünk járhatnak .

2014. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
7%

itt egy rövidebb összefoglaló móricz kutatásairól, ami nagyban hozzájárult az üreges föld elmélethez.


[link]

2014. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es: ez is, csak, a Dél-Amerikai bányákról szól. Ott nem csoda, hogy van ilyen, viszont az érdekelne, hogy Európában hol van ilyen? Vagy Ázsiában?

A másik - az Északi sarkra el lehet így is jutni: [link] - fura, itt, nincs, semmilyen lyuk megemlítve.

2014. márc. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a Föld valóban üreges-e addig nem fogjuk tudni száz százalékosan, amíg egy tudós kolléga be nem bizonyítja az ellenkezőjét az interneten több1000 álhír kering az üreges Földről már vannak olyan elméletek, ami szerint az üreges Föld belsejében egy új világot találhatunk és az üreges Földben egy eddig nem felfedezett új fajokkal találkozhatunk. :D nemtom, hogy vagytok vele , de nekem ez Verne Gyulásan hangzik [utazás a Föld középpontja felé]. számomra ez csak egy mese bizonyítékok nélkül és gratula annak a falszopónak, aki a piros-pacsikat osztja ezerrel az a...nyját. ;) [link]
2014. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ifjúsátán az igazság szólt belőled, remélem anyukája csuklik, mert párszor megemlítettem!
2014. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na jó de ha mégis üreges a Föld és tényleg élnek ott kakamatyik vagy mittomén mit találtak ki, akkor hogy lehet idefent gravitáció? És nem sülnek meg? Csak mert minél lejjebb mész, egyre nő a hőmérséklet, ez tudományosan bizonyított dolog.
2014. márc. 27. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!