Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen imaval tudnek bocsanato...

Milyen imaval tudnek bocsanatot kerni istentol?

Figyelt kérdés
Igazabol nem tudom hogy hova kellett volna ezt irni..

2014. ápr. 4. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag már megtetted!

De ha mindenképpen szavakba akarod önteni, akkor használd a saját szavaidat, mondjuk este lefekvés előtt...

2014. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért kell bocsánatot kérned tőle?
2014. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert ugy erzem hogy nagyon megbantottam... mm persze minden egyes bunommel megbantom de egy rossz napom konkretan kijelentettem hogy nem hiszek benne.. hogy az en problemaim nem oldodnak meg ha elmondom barkinek is es ajanlottak hogy akkor istennek mondjam el..es kapasbol ravagtam hogy nem is hiszek benne.. pedig ezt mar akkor megbantam es meg nem kertem bocsanatot.. es most nagyon szuksegem lenne a segitsegere es igy megnagyobb buntudatom van,mert most ha segitseg kell megtalalom? Pedig meg nem is magamon szeretnek segiteni,hanem mason es ugy erzem hogy igy nem fog meghallgatni,pedig masokat is kertem hogy imadkozzanak azert a szemelyert..es remenykedek.. es abban is hogy hatha tudok holnap gyonni.. nos ezert...
2014. ápr. 4. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Te megobcsájtanád az ilyet? Gondolom, igen. Na, Isten, ha olyan jó, biztosan nem olyan kicsinyes, hogy ezen rágódjék.
2014. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Istent nem lehet megbántani, mert azt csak egy emberrel tudod megtenni.


Nincs miért bocsánatot kérned. Az önmarcangolás és a bűntudat viszont káros dolgok. Ülj,hogy be a szemed és figyeld amíg elmúlik. Ha az nyugtat meg hogy vezekelsz miatta valamit akkor vezekelj. Csak hagyd valahogy magad mögött ezt az érzést. Pl. mond el 100 miatyánkot

2014. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Boldi11 ***** válasza:
A gyóntató imát ajánlom
2014. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánatot kérned nem kell, ő már most megbocsátott. Mondj el mondjuk tíz Miatyánkot. Ez pont azt a hitet fogja erősíteni, amit elveszni éreztél. Figyelj rá közben jól, figyelj a kimondott szavakra. Összpontosíts, hogy az a pár perc, csak rólatok szóljon.
2014. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

kisbetűvel írtad a nevét?

és még bocsánatot akarsz kérni? hm?

szégyelld magad!

2014. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
33%
ne aggódj isten nem tud rád haragudni, igazából senkire se tud, mert valójában nem is létezik, ne legyél butus
2014. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha így teszed fel a kérdést, vélaszom semilyennel.

.

Bárki, bármilyen imát javasol is, azt megfogadván elmondod, nincs bocsánat.

Csupán egy bemagolt szöveget mondasz el.

Ha igazán hiszel és igazi bocsánatot remélsz, bocsánatot SAJÁT szavaiddal kérj!

Ha van Istened és te hiszel Benne, tudni fogja, hogy sértésed/bűnöd megbánása szivedből jön!

Megbocsátás csak szívből jövő megbánásért van!

2014. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!