Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot egy...

Hogyan kérjek bocsánatot egy lány ismerősőmtől, ha megbántottam? ÁÁÁÁÁÁ

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősőm aki egy balhéba keveredett 1 hónapja, én kiáltam mellete, és amiatt majdnem engem akartak elkapni meg ilyenek, kiáltam mellete ő nyugtatózta magát meg minden, én akkoris kiáltam mellete ,hogy ne verjék meg őt, viszont mikor én kerültem bajba más miatt, és mikor volt a balhé inkább elmendtem mert nemakartam balhézni, ő meg le "férgezik" engem ,mert féltem meg ilyenek, rengetegszer mondta, és mikor meguntam megmondtam neki, hogy mikor ő volt bajba, én kiáltam mellete, és nem férgeztem le őt meg ilyenek, meg én nem gyogyszereztem magam be, mikor kiáltak mellete,mellettem meg senki, Rengeteg bocsánatkérő üzenetet küldtem neki,telefont meg felse veszi ,hogy megbeszéljem vele, mikor üzenetet küldtem neki ennyit írt vissza:Töröld ki a seggedet a bocsánatkérő üzeteteddel!.

Hogylehettem ilyen segfej????

Hogyan kérjek tőle bocsánatot ami hat is rá??

Teljes mértékben én vagyok a hibás? SEGÍTSÉG!



2014. ápr. 3. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha el kellene olvasni, mielőtt kiírunk egy kérdést, meg ilyenek.
2014. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem. neked igazad van%!!!!
2014. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valamiért NEKEM van lelkiismeretfurdalásom de hatalmas, fontos személy számomra(NEM VAGYOK SZERELMES),eggyik jó barátom barátnője,az egész baráti kör jóba van vele, mikor hülyéskedünk meg ilyenek mindig ottvan..Nembírom...Áh...Szivesebben most mennék a motorommal és egy hídról a vízbe ugratnék...Úristen..Hogyan kérjek bocsánatott ami hat is rá????

(ez meglepő lesz de |15/F|)

2014. ápr. 3. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Hű. Tényleg megleptél. Azt hittem 15 évesen már tudnak normálisan írni, és fogalmazni az emberek.


Vagy legalább tudnak ésszerűen gondolkodni, és van annyi büszkeségük, hogy nem nyalják tisztára minden jött-ment csajszi seggét. Krvára legyen neked hálás, hogy te mellette álltál.

2014. ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írt egy üzenetet.Az üzenet tartalma a következő:

"Szia *név kiszedve*! Szerernèk először is bocsánatot kèrni tőled az sms miatt! Másodszor bocsánat kèrès elfogadva! Nyílván soha nem leszünk olyan viszonyban mint voltunk, de akkor is egy társaságban maradunk! Mindenki követ el hibákat èn azèrt amit mondtam te azèrt amit te mondtál! ,,Neked sikerült oda szúrnod ahol a legjobban fáj" de emberek vagyunk ès hibázunk!"

Ezt írta, de tegnap este már találkoztunk, viszont mondták a többiek ,hogy nem nagyon akar látni engem.

Amikor találkoztunk a szemébe nem bírtam belenézni, akkora lelkiismeret furdalássom volt.

A többiek mondták, hogy nagyon látni se akar.

Mind 1..Ha találkozok vele, akkor kedves leszek vele, hátha visszanyerem a bizalmát mert ezzel nagyon elvesztettem..

2014. ápr. 5. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Nem bántás de elèggé kis lelkis vagy. Egy ilyen esetben nehogy még NEKED kelljen bocsánatot kérni tőle!!!! Ő nem állt ki melletted miközben te meg igen mellette!!! Es neki áll feljebb... neked van igazad barátom!
2014. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!