Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Kérjek bocsánatot?...

Szandra2000 kérdése:

Mit tegyek? Kérjek bocsánatot? Szívat vagy szeret? Örökre elvesztettem? Mit tegyek hogy minden olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit egy buszon ismertem meg.Elbeszêlgetünk bevallottam neki hogy tetszik nekem.Kedves volt velem.Be is valota nekem hogy bejövök neki.De kiderült hogy két hónapja tetszik neki az osztálytársa de én is bejövök neki.Az oszálytársának nem tetszik.Össze vesztem vele hogy miért szivat engem.Nem ott lakok ahol ő hanem egy közeli városba.Megbántam hogy veszekedtem vele.
2014. ápr. 2. 16:48
 1/1 anonim válasza:

Megoldás: beszéljetek.

Most attól nem lesz jobb a helyzet hogy itt leírod mi a gondod és várod az együttérző hozzászólásokat. Cselekedj.

2014. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!