Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet valakinek "vissza...

Hogyan lehet valakinek "visszaküldeni" az átkot?

Figyelt kérdés

Aki szerint ne higgyek benne, stb, meg azért hat, mert hiszek, gondoljon bele, hogy ez akkor is így működik, ha az átkot küldő hisz benne, és mindent megtesz, hogy "fogjon az átok".


Tehát: ha valaki ért hozzá, vagy hallott már ilyen módszerekről, babonákról, írja le nekem!

Az átoklevétel is érdekelne, erről is olvasnék.


Azt nem tudjátok, hogy a piros szalag/cérna, amit rontás ellen viselnek, azt hogy teszik fel? Csak fel kell kötni, vagy ehhez is van valami "babona"?


2010. dec. 29. 15:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Felbontatlanul el kell vinni a postára "vissza a feladónak" címzéssel, új bélyeggel.
2010. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hehehe....

Nem tartom viccesnek.


Humorizálj mással, nagyon nincs kedvem hozzá.

2010. dec. 29. 15:23
 3/23 anonim ***** válasza:

csak akkor hat ha TE hiszel benne, ha a küldő hisz csak akkor nem.

tőlem aztán szurkálhatnak a baba-hasonmásomba izzó tűket, én nem fogok fájdalmat érezni csak azért, mert a debil szurkáló elhiszi, hogy igen.

2010. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ez nem a kérdésemre válasz.

Nem azt kérdeztem, hogy hisztek-e benne, és nem kérek senkit, hogy hittérítsen.

Nem hittem benne én sem, de erre már nincs magyarázat. Illetve nincs "más" magyarázat.


Aki nem a kérdésre válaszol, kérem ne kuruttyoljon bele, nem fórumtéma. Az másik oldal.

Köszönöm.

2010. dec. 29. 15:45
 5/23 anonim ***** válasza:
6%

Jót nevettem :D

Az egyetlen módszer, hogy 11 óra 21 perckor csirkemájat akasztasz a nyakadba és meztelenül körbemotorozod a templomot. :D

2010. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
ne küld vissza mert az átok könnyen visszaüt
2010. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben, mi az amire "nincs más magyarázat"?
2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Brigitta96: én most pont azt szeretném, hogy visszaszálljon...


Amire nincs magyarázat?

Pl: azt ordítozta, hogy fagyjunk meg.

Erre tönkrement az elektromos fűrész. Pénzünk nincs újra, vettünk egy kézit, kínkeservesen vágjuk a fát, hogy másnapra legyen tüzelő.

De hiába pakoljuk a kazánt, most se megy a hőfok 30 fölé. Légtelenítettünk, minden OK, kihívtuk a fűtéséhez értő ismerőst, és semmit nem talált. Azt mondja, ő még ilyet nem látott.

Ma tört el kézi fűrész is. Egyszerűen ilyen nincs!!! Mindjárt mehetek fűrészlapot venni.


Ez csak EGY! eset a sokból. Akármit tennénk önerőből, hogy jobb legyen, ha valakinek ez böki a szemét. Elegem van!!!!

Tudom ki az, bár nem tudom, miért.

2010. dec. 29. 16:20
 9/23 anonim ***** válasza:

Értelmes hozzászólás: "ne küld vissza mert az átok könnyen visszaüt". Tehát ez olyan, mintha valaki azt mondja nekem, hogy a qrvaanyád, és én erre azt találom mondani, hogy "a tied", akkor én anyázok. (Megtörtént velem a '80-as években.)


Ha az átok valóban működne, akkor az lenne az UNIVERZUM ÉS A TEREMTÉS SZARVASHIBÁJA, hiszen boldog-boldogtalan kezébe adogatna olyan jogosultságokat, ami igen veszélyes lenne az emberiség létére. Az Univerzumban kell, hogy legyen valami, ami ezt megakadályozza, különben már rég kihalt volna az emberiség. Egyébként az átkot valóban a legjobb egyszerűen lepattintani, eltéríteni azzal, hogy igenis kimondod, hogy nem hiszel benne és rajtad nem fog semmiféle átok. Ugyanis szerintem a klasszikus értelembe vett átok nem más, mint gyenge lelkületű emberek manipulálása a vonzás törvénye által.

2010. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

nincs rá magyarázat... ezt általában azok szokták mondani, akik nem hisznek a véletlenekben. teljesen elképzelhető, hogy véletlenül romlott el pont ekkor a fűrész, ha pedig eltört a kézi, az sem következik egyenesen abból, hogy miket ordibál valami rosszindulatú ember.

hogy miért nincs melegebb 30 foknál? ennek 1000 oka lehet. nem jó a házatok szigetelése, vagy csak nem megfelelő ahhoz hogy bent 35 fok legyen kint meg -10. vagy a kályha/kémény kicsi és ez a max hő amit képes csinálni. de azt sem értem hogy miért akartok 30 foknál is melegebb lakást, amikor az már önmagában is szinte túl meleg?


(bocsi hogy "idepofátlankodok" szkeptikus létemre, de én mindenki nézőpontját hajlandó vagyok meghallgatni. tégy te is így.)

2010. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!