Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis ellen lehet...

Alvásparalízis ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Eddig is volt,de csak annyi hogy pár másodpercig nem tudtam mozogni meg olyan hangot halottam mintha az EKG sípolna...Tegnap volt életem legrosszabb éjszakája amikor egy éjszaka 3 paralízisem volt az első amikor csak lebénultam de sikerült kiszabadulnom...nagy nehezen visszaaludtam hason aztán arra ébredtem hogy nem tudok mozogni és egyszer csak valami elkezdett húzni az ágyról,kiabálni akartam de nem ment kapálozni akartam az se aztán vége lett és felébredtem.nem mertem visszaaludni

de aztán még is úgy döntöttem mert már volt 2 akkor csak nem lesz másik.Hanyatt feküdtem amikor megint jött egy bénulás és egy fekete alak állt az ágyamnál aki leakarta húzni rólam a takarót nagy kínlódás közepette sikerült kiszabadítani magam....olvastam hogy ne feküdjek hanyatt de hason háton minkét oldalamon megtalál ez ellen lehet tenni valamit vagy kinövöm?

14/L


2014. ápr. 6. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kinovod.
2014. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi.de nem fog durvulni?
2014. ápr. 6. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg nem küzdeni ellene. Tudom, hogy kellemetlen a kiszolgáltatottság érzése, mikor nem tudsz mozogni, de hát mi történhet? Egyébként majd elmúlik idővel, talán. Nekem se volt már régóta, de ha nagy ritkán becsúszik egy már nem "parázok". :D Sőt én ott tartok, hogy kifejezetten az előidézését akarom megtanulni. Ami fölött te uralkodsz az nem uralkodik rajtad.
2014. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem nőttem ki, 27 éves vagyok, van olyan éjszaka, hogy 6-7 paralízisem van. Ha az alvásom rendszertelen, pl.: alszok késő délután és nem alszok el időben, ha túl nehéz ételeket eszek vagy háton alszok, akkor hamarabb előfordul. Megnyugtat, hogy van egy férjem, aki felébreszt, ha baj van (próbálok nagyon sűrűn, hangosan levegőt venni, hogy felkeljen). Egyébként való igaz, hogy kamaszként nekem is többször előfordult, kvázi idővel kevesebbszer fordul majd elő. Kitartás! Mellesleg én egyszer engedtem el magam és nem küzdöttem ellene, nagyon furcsa volt. Úgy éreztem, hogy szorítják a fejem, de közben meg így ilyen lágynak érzetem mindenemet, mintha folynék le az ágyról, aztán zúgás (nekem mindig mély hangú) és vége. Reggel az ágyon keresztbe, alul (ahol normális esetben a lábam van) keltem fel. Nagyon ijesztő volt. Fekete alakok nálam is előfordultak (kézszorítás- felemeltem a kezem), takarórángatás- ekkor nem egy nagy alak, hanem 3 kicsi, akik közül egy csöndesebb volt, mégis éreztem, hogy ő gonoszabb... volt már kutya a szobámban és az ajtó üvege mögött is sűrűn táncol egy nő...
2014. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi az alvásparalízis nem mindennap jelentkezik ritka jelenség legalábbis úgy hallottam van, akinél soha nem is jelentkezik annyi az egész, hogy az agyad hamarabb ébredt, mint a tested annyit tehetsz ellene, hogy nem reagálód túl.
2014. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is elõfordult már ez az alvásparalízis akkor történt, amikor a tudatos álmodást próbálgattam egy pillanatra elaludtam majd felkeltem és nem tudtam megmozdulni olyan érzés volt, mintha valaki a mellkasomon ülne meg sem tudtam mozdulni mert a tudatom hamarabb ébredt, mint a testem félelmetes élmény volt kb. egy-két percig tartott nem hiszem, hogy ismét megijednék, ha előfordulna.
2014. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ne feküdj hanyatt, akkor jön elő leggyakrabban.


Menj el orvoshoz. Talán egy enyhe növényi altató is sokat segíthet. Vagy nyugtató tea.

2014. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 janka hunor válasza:

Vegyél rézkarperecet,az segit,és ha mégis elöjön,akkor küzdj ellene,és mondogasd magadban hogy vége.

Ha hagyod ,akkor ez soha nem ér véget!

Egyre durvább lesz,és egyre szarabbul leszel,ez kihat mindenre.

Remélem segitettem :)

2015. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!