Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudok tenni valamit az alváspa...

Tudok tenni valamit az alvásparalízis ellen?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor van/volt alvásparalízisem.tudtok vlamit tanácsolni hogy ne legyen alvásparalítisem??
2011. márc. 14. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
az jó, hogy belátod, hogy van erre tudományos magyarázat, de akkor miért ide írod?
2011. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
öhm nem ide akartam..csak félre kattintottam :/
2011. márc. 14. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hullafáradtan kell lefeküdni, hanem még előtte.
2011. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oks..kössz:)
2011. márc. 15. 13:24
 5/9 anonim válasza:
A hátadon fekve alszol, vagy az oldaladon/hasadon?
2011. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van 1 valami, ami bevált.(nem garantálom, hogy neked is befog)

Nekem akkor szokott alvásparalízisem lenni, amikor felkelek.Mivel csak háton tudok elaludni, ezért általában háton is kelek. Ha érzem, hogy felkeltem, viszont nem tudok mozdulni, sose nyitom ki a szemem, ha véletlen kinyitom, azonnal visszahunyom. Amint érzem, hogy meg tudok mozdulni, oldalra fordulok és utána is csak 2-3 perc múlva nyitom ki a szemem.

Eddig bevált, régen ha nyitva hagytam a szemem, 100% volt, hogy jött az alvásparalízis.

Ugyanígy, ha alvás előtt érzem a zsibbadást, akkor gyorsan oldalra fordulok és nem nyitom ki a szemem.Igaz utána vissza kell majd fordulnom, hogy elaludjak, így sokáig fent vagyok, de nem akarom ezt többször átélni...

2011. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okok..köszii ^^
2011. márc. 18. 18:12
 8/9 A kérdező kommentje:
én a hasamon alszok :)
2011. márc. 21. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor velem tortent meg, Jezushoz imadkoztam, de csak gondolatban, mert megszolalni nem tudtam. Azonnal elmult.
2012. szept. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!