Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veszélyes a tudatos álmodás?

Veszélyes a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudatosan álmodni de nagyon megrémít amit mondtak róla. Az alvásparalízis és a narkolepszia. Milyen érzés? Mikor fordul elő? Lehet úgy tudatosan álmodni, hogy nem lenne narkolepsziám vagy alvásparalízisem? És még azt is hallottam, hogy van valami halálos bénulás (?)Az micsoda és miért következik be?

2014. ápr. 8. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Nézd, ezek akkor fordulnak elő ha nem megfelelően csinálod, vagy egy megbízhatatlan oldal útmutatáas alapján csiniálod.


Én azt javaslom, hogy Paul Tholey: Alkotó álom c. könyvét olvasd el, abban le van írva minden, hogy hogyan kell csinálni.

2014. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és a valóságtesztet használhatom? az veszélyes?
2014. ápr. 8. 21:49
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
hogy akarnál tudatosan álmodni, ha még ébren sem vagy tudatos?
2014. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd a francba az egészet. Csak feküdj le és verd be a szunyát.
2014. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
1%

Minden ejjel almodunk valamit, csak nem mindig emlekszunk ra. Az almok max 2-3 percig tartanak, holott almunkban tobbnek erezzuk.


Tudatos almodas es egyeb marhasagok meg nem leteznek.

2014. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
A narkolepszia meg az alvásparalízis idegrendszeri rendellenességek, semmi közük sincs a tudatos álmodáshoz. Az meg főleg butaság, hogy attól kialakulhatnak egy amúgy egészséges embernél. Nem is értem, honnan szedtél ilyen butaságot.
2014. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az alvásparalízis nem betegség, semmi bajod nem lehet tőle.

A narkolepsziához és tudatos álmodáshoz semmi köze az alvásparalízisnek.A narkolepszia különálló betegség.

Nincs ilyen fajta halálos bénulás.

Tehát a tudatos álmodás is egy ezektől független, különálló dolog.

2014. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem én találtam ki hanem egy ismerősöm mondta xd csodálkoztam, úgyhogy gondoltam megkérdezem

de igen is létezik, egyszer már velem is előfordult

2014. ápr. 9. 14:53
 9/22 anonim ***** válasza:
kérdező, a valóságtesztet is használhatod, azzal sem lesz semmi probléma.
2014. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj: Nekem egy természetgyógyász mondta, hogy ne csináljam, mert ezzel megnyitok egy kaput a szellemvilág felé. A szülei rögtön: NA AKKOR EZT ABBA IS HAGYOD! Abba hagytam? Nem! És mi lett? Sok szuper élmény, és egyetlen egy szellem se.
2014. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!