Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 8 éves koromban történt egy...

8 éves koromban történt egy eset velem. Szerintetek ez szellem vagy árnyék lény volt? Lehetséges hogy látó vagyok? (a többi lent)

Figyelt kérdés
...valaki a nevemen szólított hátranéztem senki sincs ott majd megint mondta a nevemet akkor se volt ott senki, majd mintha egy hideg kéz nyúlna a vállamhoz és senki sem volt ott ismét majd kinéztem a szobám ajtaján egy függöny volt csak rajta és mintha egy fekete ember szerűség a falba sétált.

2014. ápr. 11. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Álmodtad ! Abban a korban alom es valosag összemosodik
2014. ápr. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt tizenévesen, hogy álltam a gáznál csináltam a rántottát és azt éreztem hogy egy hideg kéz nyúlna nekem is a vállamhoz aztán megszorította hátulról a nyakamat. Még kiabáltam is, hogy hagyjál már békén, mert azt hittem tesóm szórakozik és hátra csaptam hozzá de senki nem volt mögöttem. Meg volt egy szoba ahol a számítógép volt és sokszor hallottuk mintha valaki verné a billentyűzetet, de senki nem volt bent. Vagy mikor álltunk apummal az előszobában, vettük a cipőnket és hallottuk hogy valaki rohan fel a lépcsőn a galériára, de csak a trappogást hallottuk mintha zokniba rohant volna fel valaki, de akkor se volt senki rajtunk kívül a lakásban és hallottuk mind a 2-en. Sokszor a tévé magától átkapcsolt másik csatornákra, vagy a villany kapcsolódott fel, le egymás után de nem volt áramszünet. És még sorolhatnám egy csomó minden volt nálunk is, de minket nagyon nem érdekelt a dolog. Tudtuk, hogy "valami" van a házba, de semmi rossz nem történt, ezekhez meg az évek alatt hozzászoktunk. Új ház volt, mi építettük úgyhogy még régi szellemek se lehettek :D bár ami még fura volt, hogy a szomszédba minden generációba egy gyerek meghalt a fürdőszobában valamilyen más-más okok miatt.
2014. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HOGYHOGY a szomszedban minden generacioban meghalt egy gyerek a furdöszobaban??
2014. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves #1 nem álom volt ez valóság volt
2014. ápr. 12. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
De lehetett álom. Vontakoztass el a tévedhetetlenségtől. Te is csak ember vagy, ahogy mindenki más. Én is hallottam már egy párszor, hogy a nevem mondják, de mindig hallucináltam(kivéve egyszer, amikor az egyik barátom kiáltott utánam, én meg nem vettem észre). A hallucinációt nem csak drogok válthatják ki, hanem fáradtság, betegség, genetikai betegség, hőség, agyi túlterheltség, stb. Egy átlagos ember naponta többször hallucinál, mint azt hinné.
2014. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen kb 5-6 évesen. Felkeltem éjszaka, és ott állt valami fekete alak az ágyam mellett. Akkora lehetett mint én, nem mozdult csak állt, nem is szólt semmit. Nem árnyék volt, mert még hajnalban is ott volt, ugyanolyan kontúrjai voltak, mint éjjel és nagyon emberi alakja volt. Akkoriban a 6. emeleten laktunk, nem árnyékolt be semmi. Emlékszem, egész éjjel nem bírtam kor ébredtem.
2014. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*egész éjjel nem bírtam aludni, reggel 11-kor ébredtem.
2014. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!