Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy fekete alakot...

Láttam egy fekete alakot éjszaka, mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Ez már nem az első alkalom, a ház is fel lett szentelve évekkel ezelőtt. Körülbelül egy hete történt. Felébredtem éjszaka, még emlékszek is rá, hogy mit álmodtam(szval ez nem lehetett álom). A hátamon aludtam és átakartam fordulni a bal oldalamra...és akkor vettem észre/éreztem, hogy valami ül a hasamon. Amikor felnéztem, láttam hogy valami árnyszerű lény bámul engem, majd gyorsan lecsúszik rólam, az ágy alá. Mondanom sem kell, h nagyon megijedtem. Anyának elmondtam, főleg mivel mostanában nőgyógyászati problémáim vannak és az orvosok sem tudják, h mi lehet az oka.(4 hete nem múlik el a menstruációm-és ez az eset óta egyre csak erősödött.) Természetes h mindenki hülyének néz, és azt mondják, hogy képzeltem vagy álmodtam az egészet, de sajnos 100%-ig biztos vagyok benne, h valóság volt. A neten is utánanéztem, hogy többen is írtak már éjszaka látott árny alakokról. Kezdek már nagyon megijedni, főleg azért, mert már többször is történtek hasonló dolgok. Mi a véleményetek erről, mit kéne csinálnom?

2013. dec. 25. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
63%
Ez csak a karácsony szelleme volt, nem kell megijedni. Azt nézd meg hogy barna lettél e mert akkor kulabácsi az ünnepi kaki volt az.
2013. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Az imák rengeteget segíthetnek ilyen helyzetben.A házszentelés egy dolog, akit ilyen dolog látogat, annak magának is tennie kell, hogy védelmet kapjon és erre az ima egy nagyon jó módszer, de ahányszor csak lehet, mindig ha eszedbe jut, ráérsz mondogasd!

És most jobb lenne, ha egy ideig máshol aludnál, legjobb lenne másik lakásban, pl barátnál, rokonnál, de ha erre nincs mód, legalább másik szobában.És figyeld, ott mit tapasztalsz?Csillapodnak-e majd a jelenségek.

2013. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Egy cigány.
2013. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket az elsőnek, és a választ a másodiknak, hasznosak voltak. : ) A többieknek meg: Először is nem tudom, hogy ti hogyan kezelnétek a dolgot hogyha ti észlelnétek ilyet, másodszor meg..ha trollkodni akartok akkor hatásosabb válaszokat találjatok ki. -.-"
2013. dec. 25. 22:49
 7/13 anonim válasza:
Eltudnád magyarázni nekem h milyen volt?? Csak mert kiváncsi vagyok rá. Addig értem h sötét árny de kicsi/nagy... stb:)
2013. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Batman.
2013. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Vagy démon vagy valaki aki abban a házban halt meg. Nem te vagy így egyedül, mert már én is észleltem ilyet. Nagyban alszom és egyszer csak valami fekete árnyék jelent meg. Ilyenkor egyből egy füstölőt kell gyújtani és valaki rokont felkeresni, hátha tud segíteni.
2013. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Elképzelhető,hogy szellemek vannak nálad,de lehet hogy csak beképzelted,mivel éjjel az ember még nem szokta meg a sötétet,és lehet hogy ettől volt látomásod.....De lehet hogy alvásparalízised volt,mert sokan azt írják,hogy mielőtt alvásparalízisük volt,azt érezték,hogy valaki benyomta a hasukat,vagy rájuk mászott...Úgyhogy ez sem kizárható....De azt,hogy nőgyógyászati problémáid vannak,azt nem kell egyből a szellemekre fogni,ha egyáltalán szellem volt.

Remélem tudtam segíteni!

2013. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!