Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemházak. Tapasztalatok?

Szellemházak. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Álmokban rendszeresen visszatérő házakkal, leromlott állapotú, elhagyatottnak tűnő, sötét épületekkel kapcsolatban kérdezek: van -e valakinek hasonló élménye?

Ezek a házak a térképen jól beazonosítható fix helyeken vannak álmomban, de a valóságban ott nincs semmi, vagy egy másik, ép ház van ott (megkerestem google mapson). 6 -7 házat rendszeresen felkeresek álmomban és a lakókat is, akik egytől -egyig benn rekedt szellemek, kijönni nem tudnak és az embert mindig marasztalni akarják, ki így, ki úgy. Volt, hogy kaját vittem nekik. Tudom irányítani ezeket az álmokat, repülök ide -oda. Eléggé a szívemhez nőttek, bár meglehetősen, szinte démonian ijesztőek. Hasonló élmények?



2014. ápr. 16. 16:30
 1/3 anonim válasza:
szerintem keress fel egy olyan embert aki ilyen lényekkel foglalkozik mármint démoni lényekkel sok ilyen van a neten és ingyen kérhetsz tanácsot tőlük hidd el ők tudják a kérdéseidre a választ
2014. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lacyx123456 válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves és milyen nemű vagy?
2014. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
30, nő.
2014. máj. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!