Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Vonzás-Törvénye igaz?...

A Vonzás-Törvénye igaz? Valóban működik? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
NEM. Ha ilyen egyszerű lenne, mindenkinek meglenne mindene. Próbáltam (mert miért ne?), de nem ment, abbahagytam, nem tudok mást mondani.
2013. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen működik, de HINNED KELL benne. Ha nem hiszel, semmit se ér
2013. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem. De a tömegvonzás törvénye működik.
2013. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen működik. Csak mindenki a lottó 5-öst akarja bevonzani. Aki látta a Titok című filmet az jobban megérti. Csomószor van hogy egy gondolat, legyen az véletlen gondolat valóra válik, pl eszedbe jut egy régi ismerős és micsoda véletlen másnap találkozol vele. Általában a nem direkt gondolatok jönnek be, pl adóságon stresszelsz és ezen agyalsz, ezt fogod bevonzani. Kis optimizmussal, pozitív hozzá állással sokat javíthat az ember az élethelyzetén, és észre kell venni az apró jó dolgokat is.
2013. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
afrikába az éhezők nagyon hisznek benne, hogy kapnak kaját, és nagyon szeretnék is még se hullik kaja eső az égből...
2013. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Van igazság mind a kettő meglátásban... köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. aug. 13. 10:54
 7/20 anonim válasza:

Én teljesen normálisan álltam a dologhoz, habár először nem hittem benne annyira (persze, kívánsz, és megkapod, mi?Jó vicc) De felírtam a falamra, hogy "Szükségem van egy portfólióra!" - és egy hétre rá meg is kaptam. Iszonyatosan örültem neki, és kezdem azt hinni, hogy tényleg vannak csodák. Csak hinni kell benne...

14/L

2013. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%
Nem, nem igaz, nem működik. Egy lehúzás, amivel milliókat kaszáltak. És szomorú, hogy ennyien, ilyen komolyan hisznek benne. A Titok c. film a kvantummechanikára utal, de az semmi ilyet nem mond ki, pláne nem bizonyította be! Azért eladható, mert a kvantummechanika annyira új tudományág, hogy nem sikerült megfejteni, és sokszor ellentmond a "normál fizikának." (Pontosabban atomi szinten máshogy működnek a dolgok, mint a mindennap tapasztalt méretekben.)
2013. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Kedves előttem válaszoló. Attól, mert valami nem bizonyított az azt jelenti, hogy nem is létezik? o.O Régen például a gravitáció sem volt bizonyítva attól függetlenül mégis létezett.
2013. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Az oké, csak azt mondják a filmben, meg máshol is, hogy bizonyítva van. De nincs.
2013. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!