Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a pipacsban is van...

Sunrise kérdése:

Igaz, hogy a pipacsban is van valamilyen tudatmódosító hatású anyag? és hogyan használják fel ezt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A mák (Papaver) nemzetség más fajait is szokták pipacsnak nevezni, ezért megkülönböztetésül a Papaver rhoeas-t magyarul a közönséges pipacs, mezei pipacs vagy vetési pipacs nevekkel is illetik.

Népies nevei: pipacsmák, büdös mák, czúczik, lúdmák, pitypalatyvirág, veres mák, vad mák.


A mákban ópium van.

2014. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es válaszát nem értem, de úgy tudom, hogy van a pipacsban tudatmódosító anyag, bár fogalmam sincs, hogy lehet kinyerni és nem kísérleteznék vele a helyedben.
2014. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Piros lett a pipacs virága, megnősülök én nemsokára...
2014. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A válaszom az volt, hogy az nem az a pipacs. Szóval a pipacs nem a pipacs, hanem a mák. Csak valaki annak nevezte, mások meg virágra gondoltak.
2014. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell darálni a pici gubókat össze kell préselni össze gyúrni egy hétig szárítani és mehet a kanálba szigoruan tömör vattával főzni vagy cigarettában elszívva és televan lsdvel meg heroinnal. LSD a gyökere Gubó heroin szár morfin
2016. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!