Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak akik ténylegesen...

Vannak akik ténylegesen komolyan gondolják ezeket az ufós meg mindenféle Nasa dolgokat? Vagy csak provokatív kérdések?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan komolyan gondoljak.
2014. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen vannak viszont trolllodok is szép számmal neveket nem tudok mondani mivel egyikkel sem vagyok beszélő viszonyban, de szoktam olvasni a topicot. :D
2014. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
404 és a hozzáhasonlók tök komolyan gondolják SZVSZ, mi meg már csak röhögünk rajtuk :)
2014. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De még mennyien. Nem, tényleg ez a valóság.. Ne gondolkodj rajta túl sokáig, mert befordulsz.
2014. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csak az ügynökség nevében tudok írni.

Néha kapunk engedélyt, hogy civilekkel ezen oldalon infókat osszunk meg.

Kétféleképpen szokott zajlani, vagy felteszünk egy komoly kérdést, ami a nemrég történt UFO esettel kapcsolatos, és figyeljük, hogy milyen válaszok jönnek, ha találunk komoly választ, azzal elbeszélgetünk, honnan van az infója.

Ha pedig direkt infót akarunk megosztani, és nem csak gondolkodásra akarjuk sarkallni az itt jelenlévőket, akkor kiválasztunk egy komolynak tűnő kérdést(lehet az troll kérdés is, a lényeg, hogy értelmesen le legyen írva a kérdező szándéka a kérdésnél, hogy mit akar tudni), és akkor több IP címről írunk a kérdéshez, hogy az eredeti infókkal szembesüljön, aki kutakodik információ után.

A közelmúltban volt pár ilyen kérdés, akiket érdekel a téma, majd visszaolvas, ált 2-3 hetente kapunk engedélyt, hogy bizonyos témában nyilatkozzunk, de a dizinformációs eljárásokat is szem előtt kell tartanunk, mert mindent azért mi sem mondhatunk el.

Ezért jó ez az oldal, sokan olvassák, és a közösségi tudatot nagyon lehet vele befolyásolni.

2014. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én magamat tudnám ajánlani a kamu facémen gyűjtöm a GYIK-es kollégákat már három gyakori kollégával büszkélkedhetek a többi ismerősömet nem ismerem.. xD [link]
2014. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy fiatalabb sátán is írt, csak ő inkognitóban van, ő is szivárogtat néha.

Páran vagyunk még ezen az oldalon.

2014. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Természetesen. Hisz ez az igazság! Na de pssst... Ezt ne áruld el senkinek!


Amúgy engem is kereshettek a facebookon (ott vagyok Ifjú Sátán kamu facenek ismerősei között). De tehettek fel nekem kérdéseket ask.fm -en is.


Üdv, David Williams - ufológus, kriptozoológus, loúlógus, Doctor Who szakértő és hivatásos troll

2014. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jah! mi netes troll mindenhol ott vagyunk, ahol szükség van ránk akár az ask.fm-en is sajnos nekem még nincs olyan mivel még nem kaptam meg az engedélyt az ügynökségtől jelenleg az ügynökség rágja a fülemet, hogy kémkedjek a twiwter-en, de nekem erre nincs időm asszem szólni fogok K ügynöknek, hogy vállalja el helyettem a megbízatást. :-D

Agent J

2014. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!