Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanase fiu kutyám másfél...

Havanase fiu kutyám másfél éves és mostanában ha tud elszökik csavarog. Néha magától haza jön . De van hogy meg kel keresnem. Féltem mert verekedős is a nagy kutyának is neki megy . A kutya suliba nem tudom járatni valami ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ugye ez most nem komoly, hogy egy havanese kint van tartva ilyen időben?!
2013. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nincs kint tartva ki mehet és be jöhet bármikor.de van még 2 tacskó 4 hónapos kutya és egy 8 éves németjuhász.Velük nagyon szeret játszani és ha teheti a lány tacskó kutyával megszöknek:) Ő szoba kutya bent alszik csak azért szeret kutyáskodni is !
2013. okt. 17. 18:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
talán mondjuk kezdd a kerítéssel...
2013. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 sippara ***** válasza:
100%
Csak találgatok, de neveléssel, fárasztással, a kutyák igényeinek kielégítésével, esetleg ivartalanítással próbálkoztatok már?
2013. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ivartalanitást nem szeretnék neki. Kerités és kapu is van .De ha lemegyek a kertbe és nem figyelek a kapu nyitva marad egy pillanat és már azt veszem észre nincs a kutya, mindig együtt szöknek el a tacskó lány kutyával .
2013. okt. 17. 18:50
 6/17 sippara ***** válasza:
100%

Mégis miért nem szeretnéd ivartalanítani?

Mennyit sétálnak a kutyák, mennyit járnak (kutya)társaságba? Napi szinten a sétákon kívül mennyit foglalkoztok velük?

2013. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem sétálnak a kutyák itthol vannak az udvaron. Falun lakunk és kertes lakásunk van . Játszanak a gyerekekkel és szaladgálnak a havanasse ő kint is bent is van Ő szinte állandóan követ engem hozzám van szokva DE MÉGIS ITT HAGY ELSZÖKIK!!! Velem alszik egy szobába.Ivartalanitani nem szeretném azért választottam fiut mert igy a nagy németjuhász ő lány és elfogadta. Nem akarom müttetni sajnálom is !
2013. okt. 17. 19:06
 8/17 A kérdező kommentje:
Ma takaritottam az udvart és addig nyitva volt a hátsó kapu és 2x szöktek meg ! Először csak szóba szidtam meg másodjára megfogtam a bundáját a nyakörvénél és ugy szidtam meg .
2013. okt. 17. 19:11
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

ha ennyire nem értesz a kutyákhoz, akkor mégis minek tartasz?

Inkább nem is írom le, hogy mit kéne tenni, majd más leírja, de ne várj dicsérő szavakat...

komolyan az agyam eldobom...Ha az én kutyám szökne nem lennék ilyen vidám ( a vigyorgós fejeid erről árulkodnak)

Én ha akarnám egész éjszakára is nyitva hagyhatnám a kaput, tudom, hogy eszébe sem jutna egyiknek sem kimenni.

pedig én is vidéken lakom...

az hogy valaki vidéki nem mentesít a kutyavállalás feltételei alól...isntem

2013. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Ne m sétálnak a kutyák itthol vannak az udvaron.


Itt kezdődik a probléma. Egy kerti kutyát naponta minimum egy órát kéne sétáltatni.

2013. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!