Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom mostanában elhanyago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában elhanyagol és nem figyel rám. Haverom azt mondta, hogy csináljam én is azt vele amit ő csinált velem, hogy lássa nekem milyen rossz érzés volt. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
A barátom mostanában elhanyagol és nem figyel rám. Haverom azt mondta (aki a barátom haverja is), hogy csináljam én is azt vele, hogy hívok fiúkat és lányokat is és én el leszek foglalva a fiúval és ha oda is jön hozzám akkor is a fiúval foglalkozzak hogy lássa nekem milyen rossz érzés volt mikor ő is más lányokkal foglalkozott és mikor látta, hogy szomorú vagyok akkor se jött volna oda hozzám. Szerintetek?
2013. jún. 25. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
és mi lenne inkább ha megmondanád neki hogy ne hanyagoljon?
2013. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tedd azt amit a haverod mondott h érezze a barátod h neked milyen szar ez akkor majd rájon és nem fog hanyagolni többé
2013. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már mondtam neki többször is..
2013. jún. 25. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a haverod csak meg akar dönteni ilyen mocsok aljas módon. :D

Szerintem előbb próbáld meg szép szóval megbeszélni a problémát, ha utána is hanyagol, akkor pedig koptasd le, mert egy gyökér.

2013. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz mindketten ezt csináljátok szerinted nem fogtok elhidegülni egymástól?? Egyikőtök se a probléma megoldására törekszik csak h megmutassam , hogy mit érzek én .. nem megoldás ez. Próbáld meg mégegyszer megbeszélni, hogy lássa,hogy zavar téged . mász rá jobban mutasd meg neki, hogy te milyen jó nő vagy kényeztesd jobban bármi ...
2013. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél r*banc, hogy más pasival foglalkozz miközben van barátod, inkább beszéljétek meg, vagy szakítsatok.
2013. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!