Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tantra szex "gyakorlása" egyedül?

TheHope kérdése:

Tantra szex "gyakorlása" egyedül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem a következő: Valaki tud-e olyan meditációs csomagot,bármi egyebet,ami a segít Nekem a nagy koncentrálóképesség elérésében kifejezetten a tantra szex irányába? Régebb óta gyakorolgatok jó pár dolgot és úgy vélem ezzel az önkontrollom is tudnám növelni akár az ágyban is a partnereimmel. A gond csak az,hogy Ők eddig nem igen voltak fogékonyak erre,így a párban végzett tantra meditáció felejtős. Ennek ellenére azt tervezem,hogy egyedül meditálgatnék és döntögetném le elmém korlátait,ezáltal akarnám az aktus idejét is kitolni,ugyanakkor növelni az élvezetet. Egyébként is azt hallottam,hogy van rá valami mód,hogy egyedül gyakorolhassa az ember ezeket,de ebben nem igazán vagyok járatos. Legyetek szívesek komoly hozzászólásokat adni,ne viccelődjünk :)
2014. ápr. 29. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
"....szex "gyakorlása" egyedül?" Te azt szexnek nevezed?
2014. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tantrikus szex így néz ki: Vagy Te és a párod,elmélyültök egy fajta meditációs gyakorlat alatt és utána vagy épp alatta testileg is együtt lesztek. De maga a tantra szex csak az elmét készíti fel erre az egészre,attól lesz jobb,élvezetesebb vagy akár hosszan tartóbb,hogy az elmédet "ráprogramozod". Az egyedüli tantra szex nem maszturbáció,vagy bármi egyéb,mert úgy gondolom Te ennek vélted,csak egy sima meditációs gyakorlat. Mint pl. az agykontroll témaköröknél a gazdagság,egészség,stbstb. Nem hiába van az a vicces szólás,hogy "verd ki a fejedből". Mert minden orgazmusnak az agy a fő központja. Ez a gyakorlat pedig az agyra összpontosít,a testiséget utána Te teremted meg magadnak. Elvont vagy sem,ez létezik. Remélem nem volt túl zavaros.
2014. ápr. 29. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem abban a kapcsolatban komoly problémák vannak, ha az agyadat "rá kell programoznod" arra, hogy megkívánd a párod ...

A tantra szexnek meg semmi értelme, inkább egyfajta önkínzás és gyakran inkább a belső stressz fokozásához vezet (főleg ha a párod nem is akarja amit teljesen megértek), mint pozitív eredményre .

2014. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az a gond,hogy nem kívánom a párom,hanem hogy nem nagyon élvezem a szexet jó ideje. És sokat olvastam erről a dologról. Tiszteletben tartom a véleményed ezt a témát illetően,de a jóga is jótékony hatással van pl. a szexuális életre,meg még jó pár technika és ki szeretném próbálni. Ezért érdeklődöm :)
2014. ápr. 29. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj rám privátba és válaszolok. :)
2014. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös ide is írhatnád, mert szerintem többünket érdekelne a téma. (bár én inkább a párommal gyakorolnám) :) Én is hasonló cipőben járok, mint a kérdező. Köszönöm!
2014. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

>Én is hasonló cipőben járok, mint a kérdező.


Akkor meg van oldva a dolog, mintkettőtöknek van párja ;)

2014. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Óriási zavart érzek az elmédben ifjú padavan!


A koncentráció és a meditáció két ellentétes fogalom.


Ha meditációban tudsz lenni akkor nyugodtan lehetsz meditációban aktus közben is és ezzel növelheted a tudatosságodat. Igaz jobb lenne ha ebben a partnered is részt venne de te attól még lehetsz meditációban.


Ha meg még nem tudsz meditációban lenni akkor először azt tanuld meg!

2014. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Azon kívül ha szexuális problémáid vannak akkor a megoldás leggyorsabb módja a terápia.


Csupán meditációval sokáig eltarthat.

2014. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!