Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy eddig kapcsolatfüggő voltam most pedig nem vágyom rá?

Figyelt kérdés
Sokáig voltam úgy vele hogy nekem mindig kell hogy legyen valakim, és többnyire jó is volt akárki, csak legyen. Két kapcsolat között semmi szünet, és úgy kezdtem bele a következőbe hogy még az előzőt sirattam. Minden alkalommal nagyon szerelmes lettem, aztán szakítottak velem, én összeroppantam és azonnal kellett valaki más... Tudom, hogy rémes...:/ Aztán egyik nagyon csúnya szakításom után, ami nagyon megviselt és nagyon szerelmes voltam a srácba még sokáig utána is, eldöntöttem hogy akkor legyen úgy hogy most nem lesz senki amíg túl nem leszek rajta magamtól. Ez nyár elején volt, és fokozatosan egyre jobban éreztem magam, bár bevallom, néha vágytam valakire, de nem tettem szándékosan semmit. Most januárban lett valakim azután, és legnagyobb meglepetésemre mikor éreztem hogy ez nem működik, szakítottam vele, majd a rá következővel ismét. Azelőtt én senkivel nem szakítottam, féltem egyedül maradni... Most pedig senkivel nem akarok ismerkedni, és vagyok olyan boldog mint párkapcsolatban. Nem vágyom senkire, szerintetek ez mi, kezdek felnőni, ez normális? Köszönöm a válaszokat :)

2014. ápr. 16. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ha megválaszoltad saját magadat akkor miről van szó?:) Ha meg vagy olyan boldog miért foglalkoztat? Értelmetlen az egész kérdés.
2014. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha boldog vagy ígyis, akkor az azt jelenti h nincs szükséges senkire még most :) biztosan beleuntál a sok rosszul elsült kapcsolatodba, de majd ez úgyis meg fog változni, ebben én biztos vagyok :) viszont most adj még egy kis időt magadnak :) majd ha úgy érzed h tényleg készen állsz egy új kapcsoaltra, majd akkor kezdj el megint ismerkendi :) 18L
2014. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!