Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha valakire...

Miért van az, hogyha valakire nagyon sokat gondolok, az biztos hogy flekeres? Vagy ha valamire sokat gondolok akkor az tuti bekövetkezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már nem egyszer fordult velem elő, hogy ha valakire sokat gondolok, akkor azzal összefutok az utcán/felhív/rám ír facebookon. Akkor is ha évek óta nem beszéltünk, és az egyik nap eszembe jut, rá gondolok, aztán felkeres engem. Vagy mondjuk arra gondolok, hogy milyen lenne, ha valaki ezt vagy azt mondaná. És utána tuti azt fogja mondani, amire gondoltam. És egyre gyakrabban fordulnak eelő velem ezek. :) Vajon mitől lehet?

2014. ápr. 30. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jók a megérzéseid, ennyi.
2014. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte mindenkivel előfordul, ha sokat gondolok valakire, az tuti, hogy felhív, de fordítva is igaz, hogy ő gondol rám és én hívom fel, vagy összefutunk az utcán.
2014. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ajánlok neked egy kísérletet: jegyezd fel azonnal, hogy mire gondoltál többet. Ezután pedig várd meg, hogy megtörténik-e az esemény, és mennyi időn belül. Ha az idő kb. 4-5 nap, és az esetek kevesebb mint 50%-a jön be, akkor semmi különös nincs. Márpedig mindig kiderül, hogy semmi különös nincs, csak egyszerűen az emberek figyelmen kívül hagyják azokat a történéseket, amikor nem gondoltak sokat valamire, és mégis előfordul, vagy amikor sokat gondoltak valamire, és nem fordult elő. Márpedig ilyen esetekből van a legtöbb. Nyugi, ez nem egy betegség, csak egy normális agyi funkció, ami inkább ismer fel nem létező ismétlődő mintákat, minthogy kihagyjon egyet, ami fontos. Hasonló miatt látsz arcokat pl. a vízcsapokban. Velem is van ilyen néha, sőt, mindenkivel. Ez statisztikailag teljesen normális, mert ilyen eseteknek mindenképp elő kell fordulnia. Remélem, hogy segítettem. :)
2014. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vonzás törvénye...
2014. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!