Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme és a...

Mi az élet értelme és a létezésemnek célja, és miért nem lehetek olyan, mint a többi hétköznapi halandó ember miért? Tudni akarom.

Figyelt kérdés

Szeretnék halandó lenni, aki nem különbözik másoktól, aki nem tűnt ki a tömegből, akire soha nem figyelnek fel, és miért nem lehetek láthatatlan? az a bajom, hogy nekem minden sikerül mindent el tudok érni nem értem miért történik ez velem hetente nyerek a tippmixen a mindegyik csajt megkaphatom állítólag vicces nem beképzelt vagyok, aki egy színes egyéniség egyszóval szerencsés vagyok, de nekem ebből elegem van már lassan nincsenek elérhetetlen álmaim az életemnek nincs értelem unalmassá vált az életem minden könnyen jön és könnyen megy mit tehetek ez ellen, hogy lehetek balszerencsés talán szakállat kéne növesztenem? nem tudják azok az emberek, akiknek álmai beteljesületlen

maradnak milyen szerencsések is.


2014. máj. 3. 11:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért van ez, de van bennem valami, ami vonzza az embereket.
2014. máj. 3. 11:24
 2/16 A kérdező kommentje:
És miért nem lehet szakállam, amikor a testvéremnek van és az unokanővéremnek is ez egy kicsit nem igazságtalanság? 6 hónapja egyetlen szőrszál sem nö az arcomon, és miért vagyok ilyen magas a suliba sokan piszkálnak emiatt.
2014. máj. 3. 11:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked az az elérhetetlen, beteljesületlen álmod, hogy legyen elérhetetlen, beteljesületlen álmod ;) Számodra ez csak álom marad, tehát van olyan álmod, amely sosem fog beteljesülni. :)
2014. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"állítólag vicces nem beképzelt vagyok"


Szerintem beképzelt vagy. Am meg nem csak te tudsz csajozni, és nem csak te nyersz mixen :) sok más ember is...

2014. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szakállad is lesz majd, csak egyelőre 15 éves vagy

még az is sikerül, MINDEN össze fog jönni

2014. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
[kéretik a "humorba" áttenni a szakállas unokanővéres mázlistát]
2014. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már 20 vagyok csak szakállam nincsen szerintem szakállal idősebbnek tűnnék igazából nem nagyon szoktam csajozni amikor hazafelé jövök be ülök a megdonálcba oda ülnek mellém és valatnak, erővel rám kapaszkodnak, de mindenhol ez történik velem persze mindeközben van barátnőm emiatt is csak 2-3 hónapig tartanak a kapcsolataim, vagy elkezdek játszani a tippmixen és állandóan nyerek nem nagy nyereményeket 50-100 ezreket igazából ezeket elszórakozom egy nap alatt tehát mindent sikerrel viszek nincs semmi izgalom az életemben ezt untam meg balszerencsére vágyom.
2014. máj. 3. 13:01
 8/16 anonim ***** válasza:
hát...merrefelé jársz? megyek,elgáncsollak. Remélem, tudok segíteni!
2014. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs szakállad?! Akkor csak nincs meg mindened amire vágysz
2014. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 igazad lehet, de csak azért akarok szakállat mert azzal öregebbnek fogok tűnni pl. megkérdezi egy lány tőlem szia hány éves vagy? én erre azt fogom mondani 32 netán bizonyítékot akarsz? lásd: a szakállam nem sértődön meg, ha nem akarsz kikezdeni velem :D nem tudom miért, de a szakáll tekintélyt parancsol a bátyámnak is van és én mondom nektek mióta szakálla van nem csalja meg a párját mivel a többi lány nem nagyon szereti a szakállas csávókat elhihetitek nekem eltörtem néhány tükröt, de mégis elkerül a balszerencse.
2014. máj. 3. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!