Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme élni ha kb 1-2...

Mi értelme élni ha kb 1-2 napig boldog az ember majd hetekig öngyilkos akkar lenni és hasolno?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát én még sosem akartam öngyilkos lenni, és elégedett vagyok az életemmel..

Valószínű nálad van a gond, és nem az élettel

2014. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mér boldog 1-2 napig ha utána kezdődik előröl a dolog ! Te vagy így tesó ha igen írj rám privátba és megoldjuk mármint,hogy boldog légy!
2014. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Miért csak 1-2 napig boldog? Meg kell nézni h akkor azokon a napokon mitől boldog, törekedni kell a pozitív ingerekre.

De ha ez rendszeres akkor orvosi segítséget kell kérni.

Fontos h mindig megtalàljuk a szépséget a napjainkban, vagy az örömöt.

2014. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Konkrét válaszom nincs (túl sok az ismeretlen változó), de bizonyára egyensúlytalan az életed és súlyos változtatásokra van szükség. Kicsit olvasgass az oldalamon, kezdésnek ezt [link]


Pár tanács:

100% felelősséget vállalsz az életedért?

Van életcélod?

Gyakran panaszkodsz? (próbáld ki 30 nap panaszkodás diétát és tapasztald a változást)


Mindenezekről idővel írni fogok a blogomon, úgy hogy mentsd el a címet. :) Addigis kitartás, ha dolgozol magadon és érzed hogy te vagy a nyeregben, a depresszió el fog tűnni!

2014. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tom mi az öröm abba hogy minden nap veszekesnek velem mert valamit nem ugy csináltam ahogy kell persze nem szándékosan meg néha el felejtek valamkt meg csinálni...és abba sincs öröm hogy egy g***i nevelő fater lelileg terorizál(ezt tanulta szoval ért hozzá) mikoreg rángat egy hjper aktiv 8-9 éves kislányt mert dumcsizik (fel kapja és meg ránhatja mert kb vaságyastul 30kg) és rá üvölt hogy hagya abba további apro cseplö ilyen majd mikor 13 éves lesz le üvölti a fejét és meg kérdezi tőle hogy mi akkar lenni k***a és ki jelenti hogy vegye le a ruháját (balaton parton) és mennyen arra amere akkart mert a ruhát is tőle kapta minde ezt azért mert nem olvasot a kötelezöből majd 14 évesen fel képeli k***a erősen mert nem érti 10-re a matekot 15évesen ki derül hogy diszkalkulitiszes (nem tom hogy kell irni de az egy olyan betegség ami annyi hogy nem jok a matek képeségek) az az 1-2 nap ami boldog az az amikor a nevelő fater el utazik ès pasimal anyám el enged de ez nem gyakori mikor pasim át jönn velem tanulni nem ölelhetem meg nem puszilhatom meg mert nevelő fater le cs*sz hogy itt mászunk egymásra meg nxali fali stb
2014. jan. 26. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de a nagy boldogtalanságodban nem árt egy kicsit tanulnod, mert sokszor érthetetlen amit írsz. Nem csak a fogalmazásod miatt, hanem a rengeteg helyesírásod miatt is. Azzal meg nem kell jönni, hogy diszlexiás vagy azért írsz így, mert jó magam is az vagyok, mégis sok türelemmel megtanultam azt, hogy ha kell háromszor is ellenőrizzem jól írok-e. Ugyanez a helyzet a matekkal is. Sok-sok türelem, szorgalom kell, hogy végre megértsd.. Tanulj, és a figyelmed is élénkebb lesz, nem fogsz elfelejteni dolgokat. Pasizással ráérsz még.
2014. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az egyetlen ember aki szeret az a pasim és rengeteg időt szántam eddig matekra fél napokat szántam rá és jött másnak az 1-es doli! És nem vagyok diszleksziás csak mobilrol irok uthohy bocsi a hiábák miatt! Ha nem "pasiznék"(az az nem taliznék pasimal) akkor az az 1-2 nap boldogság is el veszne az életemből...
2014. jan. 26. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem.. Ha valaki mobilról ír az már tud helyesen írni? Ott másképp vannak a nyelvtani szabályok vagy mi??

Azért írsz így mert erre sem figyelsz.

Tudod, amíg a tiszteletet nem adod meg a többieknek azáltal, hogy helyesen írj, akkor úgy könyvelnek el, hogy egy tanulatlan, buta, hisztis akinek tanulás helyett a pasikon jár az esze..

Sajnos nekem is ez jön le.. Így a te esetedben bizony elbeszélgetnék a szülőkkel is, meghallgatnám a másik felet is. (az éremnek két oldala van)

2014. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bármit xsak velük nem akkarok beszélni retegek nevelő apámtol.és könyveljetel el ahogy akkartok igy már ugy se fogok ki hizni sok időt ideg össze ropanásaim és random siro görcseim vannak minden nap fáj fejem nem tudok aludni rendesen.... ne js haragudj de én igy nem akkarok élni
2014. jan. 26. 23:17
 10/11 anonim válasza:
100%

A negatív gondolatok nem megoldàs! Ez egy időszak az életedben, felnőlsz és elmész otthonról!

Nem làttam, anyukàd? Valaki családtag akivel erről beszélni tudnàl???

Ez a kor hidd el még a rendezett körülmények közt élő tiniknek sem könnyű, úgy hogy kitartàs!

2014. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!