Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emberiség elődjei vagy...

Az emberiség elődjei vagy leszálló UFÓk építették a Gizai nagy piramisokat?

Figyelt kérdés

Apukámmal vitásztam épp miközbe vártuk, hogy megfő a tea. A nagy Gizai piramisról volt szó [link] modtam neki, hogy egyértelmű, hogy UFÓk építették (azér UFOt használok, hogy az idegenektől megkülönbösztessem őket akik ide járnak) mert ma se tudnánk megépíteni aszt a három piramist ilyen szabályosra pontosra. Az egyiptomiaknak még ilyen teknikájuk se volt, hogyan építhették meg ? a válasz sehogy ! Idejöttek az UFÓK és idetelepetdek, szerintem a piramist azér húszták fel, mert oda tették a dolgaikat, felszerelés, teknikai eszköz, űrjahó, amihez nem akarták hogy az ember nyújjon vagy megfigyelőállomás vagy vagy erőmű


Apukám viszont így válaszolt, nagyon jó gondolkodás ez, kiváló logikai levezetés, ez van mindenhol neten, de szerinte nemfeltétlen UFÓK építették, lehettek emberek is, az egyiptomaik előtt jóval. Ismert, hogy egy fejlett civilizáció eltünése után pár száz, ezer év múlva semmi nem maradna, a természet mindent visszavesz http://www.youtube.com/watch?v=v1jFiAfqu1I Gyakorlatilag egy ilyen időtálló piramis maradna csak, amin nem fog az idő !


Egyiptomi mondás is van, hogy az ember fél az időtől, az idő fél a piramisoktól. Leírták az egyiptomiak, hogy a Gizahi piramisok már előttük ott voltak és tőrténészek is bebizonyították, hogy több százezer éves vízmálások vannak a Szfinxen és a nagy piramisok is akkoriak, azaz igen régen építették. de ha nem UFÓK akkor kik kérdesztem ?


apu szerint az embert megelőszte egy igen ősi letűnt földi civilizáció, melyet mi emberek alkottunk, csak elpusztítottuk egymást. Ősi emlékek vannak atomkatasztrófákról, Monedzso Daró és radioaktív csoktokról nem radioaktív földbe temetve. Az ősök sokkal többet tudtak nálunk, tudásuk jóval megelőzött minket, ősi spirituális egyisten hitük volt ami a vallásokban benne vannak a XX.századi tudás a meséinkben, ezek is arról tanískodnak, lehet Atlantisznak neveszték nem tudni a lényeg, hogy mi az emberiség elődjei az őseink építették őket valamiért.


Kinek lehet igaza ? Mindakettő közel jár szerintem, de melyik igaz?


2014. máj. 9. 22:36
1 2
 11/16 anonim válasza:
76%

Nekem meg van egy film, ami pontosan elárulja az akkori civilizáció teljes történetét. Az volt a neve, hogy

Hórusz szeme. ha érdekel itt mindent elmondanak, nem csak az építésről, hanem mindenről. Hogy mit, miért, hogyan, stb.


https://www.youtube.com/playlist?list=PLsSWt1D21LbL2lgYKzU3P..


De ez olyan dolog, amire időt kell áldozni, én nagyon kedveltem egy időben, ez egy "vallás" lényegében. De a nélkül, hogy megismerd, nem jössz rá, mit is csináltak, és hogyan.

Amúgy itt van szó kvantumfizikáról, kvantumgépezetről, energiákról, meg minden olyanról, amit a tudomány, még csak éppen hogy ismerni kezdett...


Ez az eredeti történet, mely alapból Atlantiszból származik. Ezért is érdekes a történet (akár igaz, akár talán) de hogy minden mondatot, alátámasztanak valós képekkel, az valami fenomenális. Nekem hihető volt ez a világ.

2020. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az okori egyiptomiak még fagyit is tudtak csinàlni hütö nelkül

annak màr megvan a technikaja.

Ennyit a piramosokrol is szerintem.

2020. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden jel arra utal hogy az elődeink építették meg. Idegenekről sehol nincs egy árva szó, utalás vagy bizonyíték sem. És igen lehetséges volt hogy emberek építsék meg és mai nap is lehetséges. Sokan elfelejtik hogy nem 1-2 év alatt épültek a piramisok hanem hosszú évtizedek alatt. És ma miért ne lenne lehetséges? Nézz körül és látni fogod hogy a piromisoknál mennyivel komplikáltabb és összetetteb épületeket is építettek már az emberek sokkal kevesebb idő alatt és sokkal precízebben mint mikor a piromisok épültek.
2020. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez minden negyedévben feljön?
2020. nov. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet kiemelt kérdés, ha az emberünk folyóklyát törölték?

...lehet az Annunakik....

2021. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*fiókját
2021. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!