Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előrelátok dolgokat, ezek...

Előrelátok dolgokat, ezek véletlenek vagy érdemes lenne ezekre jobban odafigyelnem? Ha igen, hol tudnak ebben segíteni, finomítani ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyen dolgokban, de amik történnek egyszerűen nemtudom már a véletleneknek elkönyvelni.

Pár példát felsorolnék:


-lottóhúzás előtt többször mondtam meg azt a számot ami következik. (Előtte kb. 20 mp-vel)

-beugrott egy szám sétálás közben, rávágtam, hogy 35 és eljezdtem számolni a parkolóban az autókat, mely 35 volt.

- nagymamám nem találta az egyik ékszerét, mire telefonon rávágtam, hogy melyik fiókban. (Fogalmam bem kehetett erről)

- áramszünet volt, hangosan elkezdtem visszaszámolni, majd a mostra visszajött.

-egyik ismerősömnek mondtam, hogy terhes a barátnője. Mire közölte, hogy ezt még senki nem tudhatja.


És ilyenek...

Egyszerűen amikor jönnek ezek a megérzések, ki kell mondanom, eröltetni nem lehet.

Nem mindig jönnek.


Nem hiszek a természetfeletti dolgokban sem, de nem egyszer észleltem dolgokat magam körül.


Mit tanácsoktok, érdemes lenne ezt valamilyen úton továbbfejleszteni (ha lehet), ha igen hol?


2014. máj. 10. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:

van ilyen, én is megmondom a dolgokat előre.

így tudtam a számokat eltalálni.

na és?

nem beszélek róla senkinek, pedig már többször is sikerült!

2014. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én valóban komolyan kérdeztem.

Mert elég érdekes, érdekel is. Ez a számokkal fordul általában elő. De volt, hogy rávágtam egy távoli rég nem látott is,erősre, hogy rákos. Sajnos igazam volt.

2014. máj. 10. 22:30
 3/9 anonim válasza:
Én az egyik jósoldánál dolgozom. Nem akarom most reklámozni,de napi szinten beszélgetek jósokkal. Ezekből sok a kamuzó de van olyan is aki tényleg tud valamit, és elhiszem, hogy vannak ilyen emberek, akik rendelkeznek ilyen képességgel. Tovább lehet fejleszteni természetesen. Igazából keress egy olyan oktatót aki hiteles, s aki nem kér tőled egy vagyont. Legtöbb a pénzre megy...De ha kifejleszted a képességed még jó pénzt is tudsz vele keresni..:D Jó millákat költenek az emberek jóslásra hidd el nekem, látom. Napi szinten több száz ember telefonál be hozzánk s jósoltat.
2014. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ennyire messzire persze nem gondolkoztam el, hogy ebből pénz, hiszen nemtudom, ogy ezek véletlenek vagy sem.

Persze megnézem azokat a helyeket, ahol ezekkel fogalkoznak.

Köszönöm!

2014. máj. 10. 23:26
 5/9 anonim válasza:
Van akinek benne van a képletében. Nézd, szerintem ha érdekel kezdj el ezekről a dolgokról olvasgatni. Ha nagyon érdekel, tudok neked olyan jóst ajánlani aki tényleg nagyon okos és sokan visszatérnek hozzá, hogy bejöttek a jóslatai. Egyébként facebookon találsz olyan jósokat akik skypon is segítenek ingyen, vagy megadnak mobil számot ahol el lehet őket érni.
2014. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
baromság de valami óriási nincs olyan jóslás amit a hétköznapi ember tudna hitelesen csinálni minden csak a pénzről szól, kérdező amit te irtál az se jóslás/előrelátás szóval sajnálom ha kiábránditalak a milliomos álmaidból de ilyen nincsen!DE!!van valami ami megmagyarázza amiket leirtál.Ismered a Sherlock Holmes-t vagy a Bournet?Igaz ezek csak filmek de a te kérdéseidre is ez a magyarázat.Kicsit világosabban:Vannak olyan emberek akiknek kifinomultabbak az érzékelései, mindenre amit leirtál van értelmes válasz(nem kell idekeverni egyből a joslást etc).Terhes barátnő/rák esete: ha valaki rákos vannak külső jele, ugyanigy a terhességnél hiába van még olyan fázisban ahol nem kéne látszódnia egy kicsi dolog mindig látszódik amit csak azok látnak meg akiknek finomabb az érzékelésük.Ha már a Sherlockot felhoztam itt egy példa:volt egy olyan jelenet hogy megálapitotta hogy egy embernek a veséje szar és hova kell ütni mert a jobb lábára biceg és xy van még.Persze ez csak film de a valóságban is ilyen szintű dolgok vannak.Hogy hogyan lehet fejleszteni?Hát ez egészen egyszerű csak menj ki az utcára és kezdj el "analizálni" embereket a viselkedésük,mozgásuk stb alapján.
2014. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdeznék: akkor miért nem lottózol?
2014. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
XD jaja, még a végén miliárdos leszel
2014. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Veronika29 válasza:
Nekem is vannak hasonló helyzeteim, bár nem konkrétan előrelátok, csak tudatalatt megérzek dolgokat. Mikor buszbalesetem volt akkor például arra gondoltam indulás előtt, hogy vannak egyének akik annyira félnek az egész szituációtól, hogy olvasót szorongatnak utazás közben és 10 perccel később kiderült, hogy igazából nem alaptalanul félnek.
2018. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!