Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A véletlenek vagy a döntések...

A véletlenek vagy a döntések irányítják a sorsunkat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 13:39
 1/10 anonim válasza:
61%
Egyértelműen döntése. És ez már az óvodában elkezdődik. :)
2014. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A véletlenek, a döntések, és ami a legfontosabb: a véletlenekre reakcióként hozott döntések. Így lehet a rosszból is jót kihozni. Ami azt illeti, egy kreatív embernél ez utóbbi a legnagyobb hatású. Kivéve talán egy lottónyeremény esetében, ahol a véletlennek gigantikus hatása volt, de ez elenyésző gyakoriságú ugyebár.
2014. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő.
2014. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába hozunk döntéseket a véletlenek közre játszhatnak tehát az egyik nem zárja ki a másikat. :D
2014. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy azokat a döntéseket, amiket mások hoznak, véletlennek tekinted-e, vagy sem.
2014. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvégeztem régebben egy kísérletet valakivel. Elmentünk egy jó hírű jóshoz, akiről nagyon sokan mondták, hogy beváltak amiket mondott. Mind a kettőnknek jósolt. Az a valaki nem tett a jóslás ellen semmit és csak sodródott az eseményekkel, a jóslatok neki majdnem mind bejöttek. Én direkt a jóslások ellen tettem és egy se jött be. Ez már 10 éve volt. A tanulság hogy szerintem a döntéseinknek nagy befolyása van arra, hogy mi fog történni még akkor is ha létezik az előre megírt sors. Véletlenek se biztos hogy vannak, mert minden okkal történik. A véletlen inkább az, ha nem ismerjük az okot és azt hisszük, hogy éppen akkor minden ok nélkül bekövetkezett valami.
2014. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A véletlennek köszönhetem hogy a döntések irányítják az életem!

És nem a sors!

2014. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A döntéseink irányítják a sorunkat, de azt, hogy a döntéseink jók voltak-e vagy rosszak, azt csak utólag tudjuk felismerni és megérteni.
2014. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Szerintem is is, nincs olyan, hogy tökéletes döntés, mindent számításba véve, a véletlennek mindig van helye.Szerintem a kettőnek egyszerre van megnyílvánulása.
2014. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem véletlenek irányítják, de a döntésekkel megváltoztathatod :)
2014. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!