Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a piramis...

Kinek mi a véleménye a piramisokról, nazka vonalakról?

Figyelt kérdés

Sziasztok kinek mi a véleménye a fent emlitett épitményekről.

Sorolhatnám még a húsvét szigeteki szobrokat kínai piramisokat és más egyébb olyan éitményt amiket valószinüleg nem a mai ember és elődeink épitettek!

Mivel lehet magyarázni a pontos mértani szögeket méreteket. metszéseket.

Nem foldönkivüliek.Nekem van egy saját elméletem. Mostanában olvasgattam és dokumentum filmeket néztem van egy fílm ami nagyon megfogott.

Kérem azok írjanak akik . tudják hogy miről írkálok. éstudnak útba igazitani!

Köszönöm az épitő jellegü hozzászólásokat!

29/F



#piramis #titok #titkok stb
2014. máj. 16. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Aza véleményem, hogy nem kell túlbonyolítani: elődeink építették őket, csak talán szeretjük azt gondolni, miloyen sokkal fejlettebbek vagyunk elődeinkhez képest, és ez zavar be. Abban persze nem hiszem, hogy lett volna szuperfejlett prehistorikus kultúra, de abban igen, hogy a párhuzamosan fejlődő kultúra nem minden területen ugyanolyan ütemben fejlődtek, illetve előfordult regresszió is (lásd példának a sebészetet, mely a rómaiak idejében fejledtebb volt, mind a közékor hajnalán).
2014. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mivel vannak hasonló technológiák mostanában is amivel minden bizonnyal a furatokat fúrták , esetleg a koveket végták majd csiszolták. valamikor régen kb 26000 ével ezelőtt. már volt egy ehez hasonló fejlett lény mint a mai ember. lehet hogy kinézetre más volt, de tudásban ugyanolyan mint most esetleg fejlettebb. csak valamiért elmentek elpusztultak stb. és ezt hagyták hátra. olyan mérnőki potosságu épitményeket. nem véletlenül. hátra hagyták nekünk. valamire figyelmeztetni akarnak minket. lehet hűlyén hangzik...
2014. máj. 16. 18:59
 3/23 mikokka válasza:
64%
Szia! Engem érdekel a Te elméleted ezekre. Én is sok mindent meghallgatok ez ügyben, főleg a youtube-n. Bennem ez a vélemény alakult ki: hogy a prehisorikus korban elért az emberiség egy kultúrális, technikai egészségügyi...stb csúcspontra ( ezt bizonyítják a fent említett rejtelmes építmények), de valami nem stimmelhetett erkölcsileg, és ezt kellett az vízözönnel Istennek eltörölni. AZ ezután kialakult civilizáció volnánk mi és talán és én hiszek benne, hogy nem fogjuk úgy elrontani magunkat, hogy megint újra kelljen kezdeni.
2014. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy az akkoriak még tudtak építeni.

Nem hiszem, hogy pár ezer év múlva távoli utódaink majd megcsodálhatják a plázáink, sportcsarnokaink maradványait.addigra por sem lesz belőle.De ha marad is belőle valami, az sem lenne túl elgondolkodtató..

2014. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sajnos még az elméletemben adáig nem jutottam el mi pusztitotta el az embert. erre is van több reélis lehetőség. pl a víz özön tűz . leirásokban van olyan hogy bizonyos időközönként a föld olyan pozicióba (csillagok álása szerint) kerül, minden élőlény kipusztúl. ekkor ön Darwin evoluciós elmélete. én helyt adnék akár neki is. a noé bárkája nekem kicsit hihetetlen. de nem elvetendő.
2014. máj. 16. 19:16
 6/23 A kérdező kommentje:

Akik azokat az pitményeket készitették hasonló technológiával. kapcsolatban voltak minden földrésszel.

Valamit tudhattak. hogy így megtervezték az épületeket hogy ennyi ideig fenmaradtak. nem véletlen. Nem ősemberek épiteték biztos...

2014. máj. 16. 19:21
 7/23 A kérdező kommentje:
Valóban lehettek piramis épitőnk a mi evoluciónkban is. vannak feljegyések. de szerintem csak a nagy piramist akarták lemásolni az egyiptomiak. ugye azért kissebbek.
2014. máj. 16. 19:23
 8/23 anonim ***** válasza:
Volt előttünk egy előző civilizáció, amelyik sokkal fejlettebb volt, mint most a miénk. Hogy ez a civilizáció hová tűnt? Elrepült máshová. És miért? Talán a Föld akkor nem volt tovább élhető valami oknál fogva, esetleg természeti csapás miatt. Itt maradtak ránk az építményeik, a szobraik, az ékírásaik.
2014. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
értem és ha annyira feljett volt akkor a bazalton kivül mértnem maradt más ránk? az idő vasfoga megette?
2014. máj. 16. 19:57
 10/23 anonim ***** válasza:
5-ösre: egyetértek! Noé bárkája viszont igaz! Ne szó szerint képzeld el, hogy tényleg élő állatokat cibáltak be egy vizi hajóba, hanem annak csak a DNS-ét! Hiszen fejlett civilizációról beszélünk! Ugye így már sokkal érthetőbb, hogyan menekültek meg az állatok?
2014. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!