Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit fognak mondani a konteó-hí...

Mit fognak mondani a konteó-hívők, miután szétszedték az alaszkai HAARP létesítményt, és még mindig lesznek cunamik, földrengések, hurrikánok a Földön?

Figyelt kérdés
Azt, hogy az alaszkai létesítmény szétszedésével maga a program nem állt le, és még vannk más létesítmények a Földön, melyekkel az Amerikai Egyesült Államok gonosz módon természeti katasztrófákat tud okozni mind idegen országok, mind a saját területén?

2014. máj. 19. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják elfogadni a hivatalos verziót, már láttam is a közösségi oldalakon mit reagáltak:


- "a zsindexet ugye tudjuk kik vásároltál fel és kinek a kezében van"

- " direkt ír a cikkíró hülyeségeket"

- " ugyan miért állítanák le ha több milliót fizetnek érte"

- " ez csak a látszat, titokban tovább működik"

- " nem kell elhinni mindent a fősodrású médiának, manipulálnak".

- " a média a hatalom zenéjére mulat de a mi kárunkra"

-" már 3 hónapja tüdő és mellhártya gyulladásom van, a chemtrail és a HAARP az oka"


Összességében: ha-ha, de jót röhögtem


George Adamski

2014. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szépen összefoglaltad, George! :)


Gonzo Gomez

2014. máj. 19. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szedik szét, csak az egyetem fog vele kutatni, így tudom
2014. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az 1993-ban elindult kutatásnak helyet adó, óriási antennákkal felszerelt bázist az alaszkai állami egyetem veszi át, és valószínűleg továbbra is tudományos kísérleteket fognak itt folytatni."


Azt fogjuk mondani, hogy továbbra is ezzel idézik elő a cunamikat, csak most az egyetmi professzorok neve alatt titkos c.i.a emberek, hogy ne lehessen a kormányra fogni, névlegesen az egyetemé, de ugyanúgy MŰKÖDIK !

2014. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


1920-as évek:

“Mint a szalma lángja, vagy a lavina, úgy terjed annak a híre, hogy a sok rádio /csak igy rádio/ az oka ennek a mostani igenis bőséges esőzéseknek. Mikor először hallottuk, megmosolyogtuk; pedig megdöbbenünk és mondhatnám, tehetetlenül állunk ezzel a tévhittel szemben s talán gyökeresen megcáfolni és egyúttal végét is vetni csak egy tartós jó idő fogja”

2014. máj. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy még van 4 másik... :DDDD
2014. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!