Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakire nagyon erősen...

Ha valakire nagyon erősen gondolunk huzamosabb időn keresztül (nap mint nap) akkor az megérzi valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
szóval van egy bizonyos lány akire én mindennap maszturbálok, de nem a meztelen képeire mert az nincs, hanem elképzelem őt ahogy d.ugom stb... Szóval ez majdnem mindennap megtörténik, tehát ő megérez valamit is ebből? mert ugye akit figyelnek huzamosabb ideig, azt is meg lehet érezni...

2014. máj. 22. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

>az ember megérzi azt is hogy figyelik - és ez bizonyított is!


Nos, nem. Az ember nem érzi meg, hogy figyelik, ez egy meglehetősen elterjedt tévhit. De linkeld be a bizonyítékot, amit említettél.

2014. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
utolsónak: a bizonyiték pl. akárki lehetne, most legyen: ÉN. ugyanis mentem egyik nap egy üres utcában, és rendesen éreztem h vki bámul, ez ilyen leirhatatlan érzés, csak éreztem és kész. mikor visszafelé jöttem, már láttam is hogy ki bámult - az egyik ablakból vmi hülyegyerek ott állt és csak nézett - ezt csak azért visszafele vettem észre mert a másik oldalról takarásban volt...
2014. máj. 25. 20:37
 13/16 anonim ***** válasza:
ez nem bizonyíték
2014. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12: ez a legkevésbé sem bizonyíték.


-egyrészt egyetlen példa, ami statiszikailag értéktelen;

-másrészt semmi sem indokolja, hogy az érzésednek és annak, hogy valaki nézett, köze van egymáshoz;

2014. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
már hogyne lenne ez bizonyiték, hisz amikor először mentem az utcán, akk volt a megérzés tehát ez még tényleg nem bizonyiték hisz lehet csak képzelődés is! DE! mikor másodszor mentem visszafelé, akkor megláttam a bámulót és a feltevés igazolásra lelt - ez tehát a bizonyiték!
2014. máj. 26. 01:55
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Figyelj, felőlem hiheted ezt bizonyítéknak, a te dolgod, de attól még nem így van. Ha eltökélted, hogy butaságokban hiszel, akkor csak rajta.
2014. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!