Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a szellemekben,...

Ti hisztek a szellemekben, démonokban? Sztorim:lent.

Figyelt kérdés

Egyedül lakok egyfolytába termszetfeletti dolgok történnek velem.Mondjuk álltalába eltűnnek a dolgaim a szemem láttára,úgy hogycsak egyedül vayok és nem is én tüntetem el azokat.Meg egyszer elmentem egyedül a boltba,ami mesze volt a lakásomhoz jöttem hazafelé és a rákban meghalt nagypapám szelleme követett.Még sok ilyen volt velem.


Nektek van ilyen sztoritok?Hisztek bennük?



2014. ápr. 19. 09:56
 1/10 anonim válasza:
Én nem hiszek az ilyen humbug ba.omságokban,semmi bizonyíték nincs rá,meg soha nem is lesz.Szerintem csak képzelődsz,hogy eltűnnek a dolgok a szemed láttára.Meg olyan érdekes hogy mindig mindent csak akkor láttok,hallotok,éreztek ha egyedül vagytok.Videózd le,oszt onnantól fogva majd hiszek benne.
2014. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csak mg nem láttál paranormális dolgokat,és ezért nem hiszel benne.Meg amúgy persze levideózom miattad az egész életem hogy lásd a bizonyítékot.Mi? -.-
2014. ápr. 19. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem muszály bizonyítékot gyártanod. Mert vannak akik akkor sem hinnének benne, pl rámondanák hogy photoshop. Ès szerintem ne filmezd le az életed azért, mert valaki nem képes elhinni hogy esetleg vannak szellemek. Èn hiszek a szellemekben, és érzem is őket. De látni még nem láttam. Ha te láttál szellemet, akkor le tudnád írni hogy hogy néz ki? :-) érdekelne.
2014. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ugye nektek otthon meg van A magyar helyesírási szótár? Mielőtt valaki mondaná, hogy sietés miatt maradt ki betű ergó megcserélődtek, hanem úgy az ikes igék, meg a j-ly szavak...na mindegy, csak egy kicsit háklis vagyok ezekre. Amúgy én is éreztem már úgy, hogy valaki követ, vagy éppen megvéd valamitől, és teljes mértékben hiszem, hogy vannak szellemek. Mai napig is emlékszem, hogy amikor kicsi voltam, és kint játszottam a kutyámmal, megláttam egy öreg bácsit, és még mindig fogadni mertnék rá, hogy az a dédnagypapám volt, pedig ő a születésem előtt halt meg, és én nem is ismerhettem. A másik eset meg a "narancsos dédimama" akit csak a bátyán ismert, én a születésem előtt egy hónappal halt meg ,nem tudom, hogy hogy, de mintha én 3éves korom környékén láttam volna az ajtó előtt a lépcsőn ülni, és mellette egy szatyor narancs volt, és azt kínálta....Fogalmam nincs, hogy azt én láttam igazából kiciskoromban, vagy én, mint születésem előtti kisszellemként láthattam őt, de kb. 10 éves koromban láttam róla egy képet, és amikor mutattam anyunak, hogy őt ismertem, mondta, hogy nem lehet, mert velem volt terhes amikor ment a temetésére.....

13/L

2014. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha,csak nekem néha nem nyomódnak le a billentyűk mert egyszer ráejtettem a billentyűzetre egy nehéz,nagy könyvet....
2014. ápr. 20. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:

De nem kenheted a billentyűre azt, hogy nem tudod, hogy hogy kell az ikes igéket írni.... a többire igen :D de mondom, csak azért írtam oda, mert háklis vagyok a helyesírásra :)


L/13

2014. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vad-Ász ***** válasza:

én hiszek bennük

aki kíváncsi küldök neki üziben egy történetet ami velem történt meg :

2014. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bartos Máté 2001 válasza:
nem kéne sértegetni becsüljük meg egymást valaki hisz bennük valaki nem különben is ne irjon ide az aki nem hisz bennük mert nem is nekik szól a kérdés.
2014. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem nincs olyan nap hogy ne lenne...gitár megszólalás..szekrény résén árnyak..piros szemek..ha gondolod sztorikat is írhatok vannak elég durvák...múltkor beszélek anyummal és piszkálom a hűtő tetejét, erre kinyílik a hűtő és kiesik a tojás...persze ezért IS én voltam a hibás..ez történetnek nem az, de írj ha akarsz olvasni akkor írj! :)
2015. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na írni meg tudok xD "írj ha olvasni akarsz írj" öhm..gondolom tudod hogy mire gondoltam..szóval simán írj ha gondolod XD
2015. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!