Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szokott menni az a műsor,...

Szokott menni az a műsor, hogy született médium. Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Ugye az a nőci érzi a szellemeket, és hallja őket. Közvetíti másoknak, hogy mit üzennek nekik a szellemek. De a múltkori kérdésemnél, olyan válaszokat kaptam , hogy a szellemek holtlelkek, akik itt ragadtak. És ilyenből nincs sok. Mert a legtöbb lélek már továbblépett. Ez a nő meg aztmondta, hogy csakúgy nyüzsögnek a szellemek, pl egy étteremben, ha odament éppen. Na most akkor tényleg ilyen sok szellem/holtlélek lenne köztünk, vagy ez csak egy meegjátszás. Másik kérdés, meg hogy vannak szellemek, hogy lehetséges őket megidézni, ha létezik a reinkarnáció?

2014. máj. 31. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

kb annyira mint a mónika show meg a balázs show valóságtartalma.

annyi volt belőlük igaz, hogy valóban hús vér szereplők játszották el, amit a szerkesztők mondtak nekik, oszt ennyi!

a többit mindenki a fantáziájára bízta!

2014. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit a tv lead? szerinted?

természetesen nem igaz

2014. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy skizofrén, vagy szenzáció-és pénzhajhász.

Médiumok? ugyan...

2014. jún. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit a TV-ben látsz,az nem feltétlenül igaz.

Mondjuk szerintem az a Született médium nem nagyon igaz...

Bár nagyon jól eljátsszák a szerepüket.

Valami valóságtartalma biztos van,de szerintem inkább megjátszott.

De te döntöd el.

2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem van egy barátnőm aki xy halála után olyan dolgokat mondott el,amit nem tudhatott sehonnan sem. Megdöbbentő volt.

Szkeptikus vagyok az ilyen témákat illetően egyébként. Amit a tvben leadnak azzal kapcsolatban meg főleg...

De azóta elhiszem,hogy tán van egy két ember aki tényleg érzékel olyan dolgokat amiket mások nem.

2014. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!