Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon hová jutok ha meghalok?

Vajon hová jutok ha meghalok?

Figyelt kérdés

Szóval a keresztény vallás szerint van meny és pokol és oda jutnak a haláluk után a keresztény emberek.De akkor én hová jutok ha nem vagyok megkeresztelve és isten létezésében sem hiszek.

Akkor ezek szerint itt maradok a földön kísérteni mert se a menybe se a pokolba nem kaphatok így bebocsátást.



2014. jún. 2. 18:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
A földbe.
2014. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
Ebek harmincadjára.
2014. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Tök ugyan oda mész, mint a hívők, ebben megnyugodhatsz :)
2014. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

>Akkor ezek szerint itt maradok a földön kísérteni


Ha nem hiszel a mennyben és a pokolban, akkor nincs "akkor ezek szerint". Szépen, békében elporladsz a föld alatt, mint mindenki más, felesleges cifrázni.

2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ha van legalabb ket vallas a Foldon, amelyik azt tanitja, hogy csakis az obenne hivok jutnak a mennybe, mindenki mas a pokolra jut, konnyen belathato, hogy MINDENKI pokolra jut. Akar azert, mert valamelyikben hisz (de a masikban nem), akar azert, mert egyikben sem. Marpedig van ket ilyen vallas...
2014. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
3%

Aki nincs megkeresztelve a Pokolra jut. Aki meg van keresztelve és halála előtt bánja minden bűnét az juthat fel a Mennybe, vagy a teljesen tiszta ember.

Pokolra az jut, aki egyáltalán nem érez lelkifurdalást semmiért sem, vagy nem bánja meg, amit tett.

2014. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

6 vagyok:

Juthatsz a Mennybe, de az áteredő bűnnel kezdj valamit.

2014. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

6 vagyok:

Ha gondolod, írj privátot és beszélhetünk erről.

2014. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Hová jutsz, ha meghalsz? A hullaházba onnan pedig a boncasztalra, vagy egy tepsibe raknak és lefagyasztanak, hogy ne légy büdös azután jön a temetés egy idő után megesznek a férgek, vagy meg..rohadsz oszt a végén elfelejtenek, vagy azok is meghalnak, akik emlékeznének rád ez a szomorú valóság.
2014. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Vagy egy urnába, vagy egy gödörbe. A lelked meg ki tudja? Erről szól a hit. Nem vagyok vallásos félre ne értsd valaminek kell lennie vagy csak ámítom magamat de ez a hit, de nem hiszem hogy úgy hogy isten maga mellé engedi a jókat a rosszak meg mennek a pokolba ez nekem nagyon lebutított verziónak tűnik.
2014. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!